Pozvánka: LÁSKAvosť v komunite

Februárové komunitné podujatie pod názvom „LÁSKAvosť v komunite“ na Fončorde je dôkazom toho, že v Banskej Bystrici je LÁSKAvosti stále dosť.  Už tretí rok si budú môcť návštevníci všetkých vekových kategórií užiť v piatok 16. februára od 14-tej v Komunitnom centre Fončorda valentínsku slávnosť. Nie nadarmo sa hovorí, že dobrých ľudí sa všade vojde dosť,  takže sa nájde miesto pre každého.

„Príďte si užiť pekné popoludnie plné LÁSKAvosti. Sloganom tohto ročníka je, aby sme všetci boli štedrí, preto „LÁSKAvosťou nešetríme!“ pozývajú koordinátorky komunitného centra Fončorda Silvia Žabková a Diana Javorčíková.

Príďte stráviť koniec týždňa pri ochutnávaní valentínskych pochúťok, maľovaní mandál na kamene, výrobou drôtených valentínok pre dospelých v kreatívnej dielni, párových spoločenských hrách či rodinnej salse. Nebude chýbať obľúbená valentínska pošta a tento rok bude obohatením akcie obľúbená špeciálna krupicová kaša LÁSKAvosti.

Organizátorom podujatia je Komunitné centrum Fončorda v spolupráci s občianskou radou Fončorda a Mestom Banská Bystrica.

„Ak LÁSKU v srdci máš, lásku i iným štedro dávaš,
tak LÁSKAv denne v živote zažívaš…“

ek

 

Pozri tiež

VODIČI, SLEDUJTE DOPRAVNÉ ZNAČENIE!

Dopravná nehoda v obci Brehy skončila našťastie iba ľahkým zranením spolujazdkyne. 38-ročný vodič na vozidle …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *