Pozvánka na DIVADELNÝ ŠTVRTOK 2019 – PLAY KARENINA 

Stredoslovenské osvetové stredisko v Banskej Bystrici Vás pozýva na ďalšie z predstavení cyklu Divadelný štvrtok s hrou PLAY KARENINA dňa 9. mája 2019 o 18.00 v komornej sále SOS, Dolná 35

Kto by nepoznal slávny príbeh Leva Nikolajeviča Tolstého o vášni, nevere, spoločenských konvenciách a dôsledkoch, ktoré tragicky zasiahnu hlavnú hrdinku Annu? Príbeh, ktorý je stále v zornom poli divadelníkov i filmárov, a tí po ňom siahajú zas a zas. Aj banskobystrickí diváci poznajú dve divadlá, ktoré sa do tohto projektu spojili a spoločne sa budú uchádzať o Vašu priazeň.

Inscenácia vznikla po dramaturgicko-režijnej úprave známeho slovenského režiséra Petra Luptovského a na viacerých medzinárodných festivaloch získala niekoľko ocenení.

Po kabarete „Manželská poradňa“ prichádzajú členovia Celkom malého divadla do Banskej Bystrice opäť a tešia sa na vašu návštevu.

Osoby a obsadenie:

  • Anna Karenina – Ria Mészárošová
  • Krenin, jej manžel – Maroš Krajčovič
  • Vronský – jej milenec – Petr Mészároš
  • Sluha – Albín Štroffek
  • Dramatizácia a réžia: Peter Luptovský

Predpredaj vstupeniek je v Informačnom centre BB. V deň predstavenia budú vstupenky (v prípade, že ešte nebude vypredané) k dispozícii od 17.30 hod. v SOS.
Vstupné: 5 €

SSOBB, Foto: cmdivadlo, Gabriel Kosmály

Pozri tiež

Pozvánka : DIVADELNÝ ŠTVRTOK

V novembrovom DIVADELNOM ŠTVRTKU prichádzame s ponukou ďalšieho výborného divadelného predstavenia. Pre milovníkov divadla sme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *