Pozvánka na majstrovstvá sveta v hasičskom športe

Dovoľujeme si Vás pozvať na unikátne hasičské podujatie, ktoré sa historicky prvýkrát bude konať na Slovensku. V dňoch od 12. – 15. septembra 2018 sa na Štadióne SNP v Banskej Bystrici uskutočnia XIV. majstrovstvá sveta mužov a V. majstrovstvá sveta žien v hasičskom športe.

Slovensko, ako hostiteľská krajina, privíta športové delegácie z 20 krajín sveta. O najcennejšie kovy tak v Banskej Bystrici zabojuje viac ako 250 športovcov a športovkýň z radov profesionálnych a dobrovoľných hasičov. Počas podujatia je pripravený bohatý sprievodný program.

Pozvanie na slávnostný otvárací ceremoniál, ktorý sa uskutoční v stredu, 12. 9. 2018 od 17.00 hod. na Štadióne SNP v Banskej Bystrici, prijali aj ministerka vnútra Slovenskej republiky Denisa Saková a predseda vlády Slovenskej republiky Peter Pellegrini.

Všetky aktuálne informácie k podujatiu nájdete na webovej stránke http://firesportslovakia2018.sk alebo na fanpage Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

Zuzana Farkasová, ilustračné foto: redakčné

Pozri tiež

Výjazdy príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v Banskobystrickom kraji v súvislosti s búrkovou činnosťou a poveternostnou situáciou

Príslušníci Hasičského a záchranného zboru v Banskobystrickom kraji zasahovali v čase od 28. 7. 2019 6,00 hod. do …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *