Pozvánka na predstavenie 3×20 Ženy

Inscenácia 3×20 Ženy získala ocenenie DOSKY 2019 za mimoriadny počin v tanečnom divadle. Udialo sa tak len nedávno počas slávnostného galavečera. Premiéra projektu bola v marci tohto roka a ak ste ju doteraz nevideli, čoskoro budete mať šancu to napraviť.

Aktuálnosť predstavenia 3×20 Ženy potvrdzuje nielen čerstvo získané prestížne ocenenie, ale takisto aj mrazivé, akútne, no aj pozdvihujúce, s každým dňom viac bublajúce problematiky konfrontované v tomto predstavení. Projekt 3×20 má výrazne súčasný inscenačný tvar, postavený na energii a výpovedi troch zaujímavých umeleckých individualít počas jedného večera.

Môžete sa tešiť na emócie, vysokú dávku profesionality a estetiky. Každá z troch choreografií je výpoveďou o stave a prežívaní umenia v odlišných svetoch a tematicky odzrkadľujú postoj každej z umelkýň. Za choreografiami stoja 3 skúsené tanečníčky a choreografky Zuna Vesan Kozánková, Martina Hajdyla Lacová a Lívia Méndez Marín Balážová.

“Publikum je poslom veľmi dôležitej informácie, ktorej následky môžu ovplyvniť priebeh predstavenia. Interpreti sú zaneprázdnení pohybovými a hlasovými hrami, ktoré majú za úlohu zaujať publikum natoľko, že si ani nevšimnú, že sú spoluúčastníkmi zločinu.“

– slová choreografky – Lívia Méndez Marín Balážová.

Ak by ste chceli zažiť tento výnimočný projekt na vlastnej koži, môžete tak urobiť už 11. a 13. 12. 2019 o 19:00 , kedy sme toto predstavenie mimoriadne zaradili do repertoára. Zaujímavosťou je určite aj fakt, že jednotlivé choreografie naštudovali okrem Tibora Trulika a Michaely Mirtovej, dnes už bývalí členovia umeleckého súboru Isabel Paladin, Michaela Hulvejová, Matej Kubuš a Robert Suchý.

Túto sezónu predstavenie s rovnakou vervou uchopili noví členovia, ktorí do Banskej Bystrice prišli zo všetkých kútov sveta, konkrétne – Laura z Čile, Bartek z Poľska, Jason z Malajzie, Julie z Cypru a Felipe zo Španielska

Príďte zažiť poriadnu dávku emócií na vlastnej koži.

Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji v sieti Ticket-Art alebo prostredníctvom rezervácie cez náš web http://www.studiotanca.sk/.

Tešíme sa na vás!

Zdroj a foto : Divadlo Štúdio tanca, Pavol Gajdoš

Pozri tiež

Video│Na nočnej rybačke

TV Hronka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *