Pozvánka na predvianočný koncert: THE GOLDEN VOICES OF GOSPEL

Dovoľujeme si Vás pozvať na predvianočný koncert –  THE GOLDEN VOICES OF GOSPEL, ktorý sa bude konať 13.12. 2018 o 19:00 hod. v Evanjelickom kostole v Banskej Bystrici (Lazovná ulica).

Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal, alebo osobne v agentúre Mana, Národná 7, Banská Bystrica.

Skupinu The Golden Voices Of Gospel založil v roku 1993 v New Yorku reverend Dwight Robson, ktorý sa preslávil počas svojej 14 ročnej kariéry v cirkvi ako „spievajúci farár“.  Skupina absolvovala len v Európe viac ako 500 úspešných koncertov. V súčasnosti ide o osemčlenný súbor afroamerických vokalistov a hudobníkov. O tom, že “The golden voices of gospel – Zlaté hlasy gospelu” patria medzi svetovú špičku, svedčí okrem množstva úspechov a ocenení aj fakt, že viackrát spolupracovali s takými osobnosťami hudobného sveta ako sú Michael JacksonMariah Carey ai… Okrem toho, pravidelne vedú workshopy s inými evanjelickými zbormi po celej Európe.

Je pre nás veľkým potešením, že tento rok zaznejú ich skladby aj na Slovensku. Hudba, spev, tanec a kostýmy, to všetko vytvára výnimočnú atmosféru, ktorá vytvára nezabudnuteľný koncert v predvianočnom období.

Srdečne vás pozývame na túto show – zúčastnite sa vzrušujúcej cesty storočím spirituálov, tradicionálov a gospelov. Repertoár skupiny zahŕňa známe skladby, ako napríklad SILENT NIGHT (TICHÁ NOC), OH, HAPPY DAY, GLORY GLORY HALLELUJAH, HE’S GOT THE WHOLE WORLD a veľa ďalších slávnych a obľúbených gospelov. info

Zdroj a foto : MANA s.r.o., Jana Hanešová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *