Pozvánka : Skvelý detský karneval v meste pod Urpínom

Občianske združenie Erika Karová pripravilo aj tento rok skvelý „Detský karneval“, ktorý sa uskutoční 23. februára (v sobotu) od 15,00 hod. v Aule SZU, Bernolákova 8 v Banskej Bystrici. Podujatie je určené pre širokú verejnosť a samozrejme hlavne deti.

„Každý rok sa tešíme vysokej účasti a skvelým nápadom na originálne masky. Veríme, že aj tento rok nás prekvapia deti a rodičia zaujímavými maskami a opäť prídu s nami  stráviť  sobotňajšie popoludnie rodiny z celého mesta,“

povedala Erika Karová, hlavná organizátorka projektu.

Hostí čaká zaujímavý kultúrny program, vystúpenia detského hudobného centra Sonyta Music, diskotéka, tombola o zaujímavé ceny a  množstvo súťaží. Pripravené sú sladkosti, darčeky a organizátori sľubujú, že nikto neodíde bez odmeny. Medzi deti príde aj známa motivátorka Andrea Urbašíková a nebude chýbať maskot, s ktorým sa deti budú môcť odfotografovať.

Ako pri každej dobrej akcii nebude chýbať občerstvenie.  Ak by si niekto predsa len zabudol masku, organizátori mysleli aj na to a bude možnosť vyrobiť si ju na mieste. Pripravené budú tvorivé dielne.

Partnermi podujatia sú spoločnosť BCF s.r.o., OZ Kompas – centrum rozvoja, Sonyta Music – detské hudobné centrum, Fubaby – festival dizajnu a umenia, TAMI – Tatranská mliekareň.

zč, foto: ilustračné archív redakcie

Pozri tiež

Foto : Veľkolepý karneval v Radvani navštívili celé rodiny

Posledná sobota vo februári patrila tradičnému Radvanskému podujatiu Detský karneval. Podujatie prinieslo opäť veľa radosti …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *