Preteky Okolo Slovenska

V Poprade včera krátkym prológom odštartovali preteky Okolo Slovenska.

Naši chalani si v konkurencii plejády jazdcov z najvyššej ligy viedli ozaj dobre Pato Tybor a Juraj Bellan so stratou 6 sekúnd na víťaza obsadili 27. a 31.miesto, medzi Slovákmi 2. a 3. Preteky začínajú 9.miestom v hodnotení tímov spomedzi 21 štartujúcich.

Začíname zábermi z GoPro kamery nášho Martina Haringa https://www.youtube.com/watch?v=PA0JRVF_5eo&feature=youtu.be, Dukla Banská Bystrica cycling team

Na Námestí sv. Egídia,  kde odštartovali tohtoročné preteky okoloslovenska ste mali možnosť povzbudiť našich chalanov a zoznámiť  sa s Dukláčikom.

V piatok 14. septembra v čase od 13.40 do 14.45 hodiny sa na teritóriu okresu Banská Bystrica uskutoční prejazd 2. etapy na trase: cesta I/59 (hranica okresov Banská Bystrica – Ružomberok)  – križovatka cesty I/14 a I/59 –  cesta I/14 horský priechod Šturec (hranica okresov Banská Bystrica –Turčianske Teplice).  Uzávierka cesty I/59 v okrese Banská Bystrica bude v čase od 13.00 do 14.45 hodiny a  cesta I/14 bude uzavretá v čase od 13.45 do 14.45 hodiny.

V tejto súvislosti upozorňujeme účastníkov cestnej premávky na dopravné obmedzenia, s ktorými je počas piatka (14.9.) potrebné počítať aj v okrese Banská Bystrica.

Zdroj  a foto: Dukla Banská Bystrica cycling team

Pozri tiež

IKONICKÁ INSCENÁCIA ŠTÚDIA T.W.I.G.A. MOCAD(R)ÁMY POSLEDNÝKRÁT NA SCÉNE BDNR

Mocad(r)ámy vznikli ako druhý titul ženského divadelného Štúdio T.W.I.G.A., ktoré od r. 2007 fungovalo pri …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *