Preteky Okolo Slovenska

V Poprade včera krátkym prológom odštartovali preteky Okolo Slovenska.

Naši chalani si v konkurencii plejády jazdcov z najvyššej ligy viedli ozaj dobre Pato Tybor a Juraj Bellan so stratou 6 sekúnd na víťaza obsadili 27. a 31.miesto, medzi Slovákmi 2. a 3. Preteky začínajú 9.miestom v hodnotení tímov spomedzi 21 štartujúcich.

Začíname zábermi z GoPro kamery nášho Martina Haringa https://www.youtube.com/watch?v=PA0JRVF_5eo&feature=youtu.be, Dukla Banská Bystrica cycling team

Na Námestí sv. Egídia,  kde odštartovali tohtoročné preteky okoloslovenska ste mali možnosť povzbudiť našich chalanov a zoznámiť  sa s Dukláčikom.

V piatok 14. septembra v čase od 13.40 do 14.45 hodiny sa na teritóriu okresu Banská Bystrica uskutoční prejazd 2. etapy na trase: cesta I/59 (hranica okresov Banská Bystrica – Ružomberok)  – križovatka cesty I/14 a I/59 –  cesta I/14 horský priechod Šturec (hranica okresov Banská Bystrica –Turčianske Teplice).  Uzávierka cesty I/59 v okrese Banská Bystrica bude v čase od 13.00 do 14.45 hodiny a  cesta I/14 bude uzavretá v čase od 13.45 do 14.45 hodiny.

V tejto súvislosti upozorňujeme účastníkov cestnej premávky na dopravné obmedzenia, s ktorými je počas piatka (14.9.) potrebné počítať aj v okrese Banská Bystrica.

Zdroj  a foto: Dukla Banská Bystrica cycling team

Pozri tiež

Poklady z hlbín Zeme opäť vystavia na obdiv širokej verejnosti

Populárna výstava vzácnych kameňov, minerálov a hornín z hlbín našej Zeme sa bude konať v dňoch 15.-16. novembra …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *