Program BDNR na mesiac september 2017

PROGRAM NA MESIAC SEPTEMBER 2017

PRE DETI

Nedeľa 17. september o 16.00 hod., v sále, Rozprávková geografia INDIÁNSKE ROZPRÁVKY

Príbehy viacerých indiánskych kmeňov – Uväznené Slnko a Náčelník Živá voda – ožívajú v indiánsko-slovenskom rozprávkovom típí. Pre deti od 3 rokov. Dĺžka predstavenia: 65 min. Vstupné: 3,50 €, predpredaj 3 €. Podporené z verejných zdrojov Fondom na podporu umenia.

Nedeľa 24. september o 16.00 hod., v Teátriu, Rozprávková geografia ŽIDOVSKÉ ROZPRÁVKY 

Hlupáci z Chelmu a Príbehy pre deti Isaaca Bashevisa Singera, nositeľa Nobelovej ceny za literatúru. Rabín bez hlavy autora Menachema Kipnisa. Dĺžka predstavenia: 55 min. Vstupné: 3,5 €, predpredaj: 3 € Pre deti od 3 rokov. Podporené z verejných zdrojov Fondom na podporu umenia.

Piatok 29. september o 17.00 hod.

v sále, PREMIÉRA!!!, Daisy Mrázková, NÁDHERNÝ UTOROK

Nádherný Utorok (ktorý je na svete len raz za týždeň) rozpráva príbeh o tom, čo všetko sa môže stať, keď sa stratí jedna handrová bábika. Poetický príbeh o nevyspytateľnosti náhody, ktorá spraví mnohých šťastnými. Pre deti od 3 rokov. Titul aj autorku uvádzame po prvýkrát na Slovensku! Podporené z verejných zdrojov Fondom na podporu umenia.

PRE DOSPELÝCH

Utorok 26. september o 19.00 hod., v Teátriu, MOCAD(R)ÁMY

Autentické príbehy o živote v ženskej koži. Dĺžka predstavenia: 100 min. s prestávkou Vstupné: 3,50 €, predpredaj 3 € Študenti/študentky: 3,30 €, predpredaj: 3 €, seniori, seniorky: 2 € Podporil Slovensko-český ženský fond.

Streda 27. september o 19.00 hod., v Teátriu, Božena Slančíková-Timrava, Elena Maróthy-Šoltésová, VARIÁCIE LÁSKY

Dramatizácia dvoch diel v jednej inscenácii: B. S. Timrava Za koho ísť?, E. M. Šoltésová Moje deti. Dĺžka predstavenia: 65 min. Vstupné: 3,50 €, predpredaj: 3 € Študenti/študentky: 3,30 €, predpredaj: 3 €, seniori, seniorky: 2 €

Zmena programu vyhradená!

BDNR BB, Monika Tatarková

 

Pozri tiež

V Bábkovom divadle na Rázcestí vianočne i povianočne

Plánované predstavenia BDNR od 18. decembra do 10. januára boli na základe opatrení súvisiacich s koronavírusom …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *