Rozhýb svoje telo počas HOREHRONIE FIT Day !

Rekreačná oblasť Tále. Aj toto leto si opäť spolu zašportujeme a rozhýbeme spolu bokmi počas Horehronie Fit Day pri prírodnom kúpalisku v rekreačnej oblasti na Táľoch.

Jumping, piloxing, tabata, jóga a úplná novinka bootcamp, či množstvo ďalších skupinových aktivít čaká návštevníkov už túto sobotu 20. júla od 13-tej hodiny. Svoje telo si dámy i páni budú môcť vyformovať s profesionálnymi lektorkami z BAFIT Academy a Sunflower Studiom na čerstvom vzduchu v prírode pri vodnej ploche na Táľoch. Okrem cvičení sa dozvedia aj zaujímavé informácie o zdravom životnom štýle, móde a kráse.

Športoví nadšenci si môžu otestovať profesionálne elektrobicykle z E-bike požičovne Horehronie v promo stánku oblastnej organizácie cestovného ruchu REGIÓN HOREHRONIE, kde turisti získajú aj nové tipyna výlety a podujatia v regióne, zasúťažiť si budú môcť aj v Horehronskom kvíze, ktorý ukáže znalosti turistov i domácich z regiónu a okolia.

Deti zaujme areál Partizána Ferda s rôznymi aktivitami a skákacími hradmi, či športové aktivity a súťaže zamerané na koordináciu rúk, nôh, očí a mysle, ktorá riadi ich rôznorodý pohyb. Počas celého cvičenia bude pre návštevníkov pripravený aj sprievodný program a rôzne animácie so skvelým moderátorom.

„Skupinové cvičenia mali počas minulých ročníkov veľký úspech nakoľko sú veľmi obľúbené aj vďaka uvoľnenej atmosfére a zábave, ktorú návštevníci počas cvičenia môžu zažiť. Všetky cvičenia sa realizujú na čerstvom vzduchu priamo v prírode a návštevníci sa môžu po cvičení schladiť priamo v bazéne prírodného kúpaliska alebo zavítať do špičkového wellness centra hotela Partizán****,“

uviedla Ing. Petra Ridzoňová Hlásniková, výkonná riaditeľka OOCR REGIÓN HOREHRONIE.

,,Pre veľký záujem a obmedzenú kapacitu najmä trampolín odporúčame rezerváciu miest vopred na www.horehronie.sk, k cvičeniam je potrebná len čistá pevná obuv, uterák , voda a dobrá nálada ,“

doplnila nadšená lektorka Barbora Figlušová z BAFIT Academy, ktorá sa stala absolútnou víťazkou súťaže Podnikateľka Slovenska 2018.

Harmonogram cvičení:
13:00 – 13:45 Jumping Fitness
13:00 – 14:45 Flex & Strech
14:00 – 14:45 Jumping Kids
15:00 – 15:45 Piloxing SSP
16:00 – 16:45 Bootcamp

Zdroj a foto: TS REGIÓN HOREHRONIE oblastná organizácia cestovného ruchu

Pozri tiež

Otvorenie Hrončianskej doliny s olympioničkou v biatlone!

Hoci je leto za nami, v regióne Horehronie zábava pokračuje v plnom prúde a Hrončianska …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *