‍RADVANSKÉ RANDE PRI ‍ HRONE

Už v sobotu 11.6. začíname júnový program športovo – kultúrnym podujatím s názvom „Radvanské rande pri Hrone“.

Rieka Hron je od nepamäti súčasť nášho životného prostredia v Radvani a my sme sa rozhodli, že sa s ňou zoznámime ešte bližšie prostredníctvom kultúrno – športového podujatia s názvom Radvanské rande pri Hrone, na ktoré Vás srdečne všetkých pozývame.

Podujatie je pre všetky vekové kategórie – CELÉ RODINY s chuťou sa opäť stretávať bez obmedzení.

Začneme rekreačným športom, kde registrovaných účastníkov ( kapacita obmedzená/účastnícky poplatok za osobu v rafte ) čaká SPLAV zaujímavého úseku rieky Hron, od Šalkovej po Vlkanovú, pod dohľadom skúsených vodákov zo Slovenského skautingu. Presnú informáciu dostane účastník spätným emailom po registrácii ( registrácia do 10.6. ) na emailovej adrese: randeprihrone@gmail.com alebo na tel. č.: 0908 901 177.

Druhá skupina športovcov – cyklistov sa vydá na trasu z Radvane pod vedením členov cykloklubu Vlkanová do cieľovej stanice vo Fort Geronimo Vlkanová alebo individuálne podľa vlastného uváženia. Presnú informáciu dostane účastník spätným emailom po registrácii ( registrácia do 10.6. )na emailovej adrese: randeprihrone@gmail.com alebo na tel. č.: 0908 901 177.

Tretia skupina športovcov – turistov sa vydá na svoju „prechádzku“ z Radvane pod vedením členov z klubu Slovenských turistov do cieľovej stanice vo Fort Geronimo Vlkanová alebo individuálne podľa vlastného uváženia. ( odhadovaný čas turistiky 3 – 3,5h. )

Presnú informáciu dostane účastník spätným emailom po registrácii ( registrácia do 10.6. )na emailovej adrese: randeprihrone@gmail.com alebo na tel. č.: 0908 901 177.

Po príjemnej športovej časti sme pre Vás spolu s účinkujúcimi vo Vlkanovej pripravili kultúrno – zábavný program pri gulášiku a občerstvení so začiatkom od 13.00 hod.

Tešíme sa na stretnutie a príjemne strávenú sobotu.

Občianska rada Radvaň, foto ilustr.

Pozri tiež

SAD Zvolen na súde žiada platbu za neodjazdené kilometre, poslanci ho vyzvali, aby žalobu stiahol

Krajské zastupiteľstvo dnes prijalo uznesenie, ktorým vyzýva dopravcu SAD Zvolen, aby stiahol svoju žalobu o uhradenie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *