Bistro CANVAS musí dočasne pozastaviť výdaj jedla cez okienko, pokračovať však bude vo forme rozvozu jedál

Bistro CANVAS v areáli projektu SLOVENKA2 musí dočasne pozastaviť výdaj jedla cez okienko, pokračovať však bude vo forme rozvozu jedál. Dôvodom je chýbajúce kolaudačné rozhodnutie pre priľahlé parkovisko, čo zabrzdilo ukončenie kolaudácie celého objektu.

Aj napriek rastúcemu záujmu hneď v prvých dňoch po otvorení svojej prevádzky musí bistro CANVAS na Striebornom námestí dočasne pozastaviť výdaj jedál cez okienko. Dôvodom je chýbajúce kolaudačné rozhodnutie pre priľahlé parkovisko, ktoré zabrzdilo proces kolaudácie celého objektu. Na odporúčanie úradov bude až do získania všetkých potrebných povolení prevádzka ďalej fungovať, ale iba formou telefonických objednávok a rozvozu jedál na adresu. Pri príprave aj donáške jedla budú, tak ako doteraz, dodržané všetky hygienické opatrenia.

„Veľmi nás mrzí, že aj keď záujem o našu ponuku bol veľký, musíme ju kvôli doriešeniu administratívnych vecí trochu obmedziť. Stále však platí náš záujem priniesť Bystričanom kvalitné jedlo, aby mali v čase epidémie o starosť menej,“

hovorí Adrián Švec zo spoločnosti ARKON.

Na webstránke http://www.canvas.sk bude vždy cez víkend zverejnené menu na celý (ďalší) týždeň. V ponuke budú každý deň štyri hlavné jedlá (dve s obmenami a dve ako stála ponuka), polievka a nápoj. Jedlo bude tak ako doteraz pripravovať sesterská prevádzka Vintage Bistro v Lučenci, objednať si ho bude možné iba vopred telefonicky na čísle 0907 765 771. V deň donášky prijímame objednávky najneskôr do 10:00 hod. daného dňa. Rozvoz v rámci Banskej Bystrice bude prebiehať každý deň od 11:00 – 16:00 hod.

„Z našej strany boli pripravené všetky podklady tak, aby celý proces kolaudácie mohol prebehnúť, ale jeho realizácii zabránili súčasné prísne obmedzenia pohybu ľudí a osobných stretnutí. Napriek tomu robíme všetko pre to, aby sme splnili všetky zákonom predpísané postupy, a aby sme už čoskoro mohli vrátiť k výdaju jedla aj v prevádzke na Striebornom námestí,“

vysvetľuje A. Švec.

 MIMORIADNA PREVÁDZKA BISTRA CANVAS V ČASE TRVANIA EPIDÉMIE KORONAVÍRUSU:

  • Menu bude zverejnené vždy na celý týždeň dopredu na http://canvas.sk aFB profile @CanvasSlovenka2
  • Objednávky:

TELEFONICKY na čísle 0907 765 771 každý deň od 8:00 – 18:00 hod., v deň rozvozu najneskôr do 10:00 hod.

  • Rozvoz: každý pracovný deň v čase od 11:00 až 16:00 hod.
  • Možnosť platby: IBA platobnou kartou pri donáške. Pri platbe kartou preferujeme používať bezkontaktnú platbu cez POS terminál s možnosťou využiť platbu cez telefón. Akceptujeme aj stravovacie karty Ticket restaurant a Calliogastro.
  • Hygienické opatrenia: Pracovníci dovozu budú mať po celú dobu nasadené rúška a ochranné rukavice.
TS ESC, Anna Bieliková

Pozri tiež

Dobrá správa pre všetkých fanúšikov streetart umenia v meste pod Urpínom

Po viac ako dvadsiatich rokoch sa Banská Bystrica dočkala legálnych plôch, určených na tvorbu graffiti …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *