V Turisticko-informačnom centre Horehronie v obci Bystrá vám po novom naservírujeme aj raňajky

Ak sa chystáte na zimnú turistiku, skialp alebo parádnu lyžovačku v obľúbenej zimnej destinácii, ktorá sa rozprestiera v objatí nízkotatranských hôr a lesov, prípadne prechádzate obcou Bystrá a raňajky ste nestihli doma, zastavte sa u nás v TIC Horehronie, a vychutnajte si ich priamo v srdci Nízkych Tatier.

,,Keďže by sme mali raňajkovať ako králi, v ponuke máme priam kráľovské raňajky, pričom máte možnosť výberu zo sladkých i slaných variácií.„,

uvádza výkonná riaditeľka OOCR REGIÓN HOREHRONIE, Ing. Petra Ridzoňová Hlásniková.

Čo tak okúsiť vláčny maslový croissant alebo naopak plnený croissant so šunkou a syrom? Alebo tradičnú šťavnatú makovo-višňovú štrúdľu s cukrovým obláčikom či sladké zákusky od výmyslov sveta? K tomu podávaný teplý čaj z ručne nazbieraných nízkotatranských byliniek, cappuccino s našľahanou mliečnou penou, espresso s bohatou krémovou penou alebo šálka horúcej tmavej čokolády so smotanovou šľahačkou, vás nie len nabije dostačujúcou a tak potrebnou energiou, ale rovnako vám zlepší vašu náladu, ktorou zostanete posilnený na celý zvyšok vášho aktívne stráveného dňa.

,,Srdečne pozývame každého, kto rád vychutnáva raňajky a kávičku v prostredí horskej prírody a kto i len malým gestom chce podporiť región Horehronie a prácu ľudí v ňom.“,

dopĺňa Ing. Petra Ridzoňová Hlásniková, výkonná riaditeľka OOCR REGIÓN HOREHRONIE.

Tešíme sa na vašu návštevu v priestoroch Turisticko-informačného centra Horehronie v obci Bystrá, kde ste vítaný sedem dní v týždni, od pondelka po piatok od 9:00 do 17:00 hod. a cez víkend od 9:00 do 15:00 hod.

Tím REGIÓN HOREHRONIE

Pozri tiež

Mesto Nitra predstaví vynovený park. Na Deň detí čaká návštevníkov kvantum pútavých podujatí

Koncert Petra Lipu, tancovačka pod taktovkou Swingless Jazz Ensemble, fitnes celebrita Maroš Molnár, diskusia s …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *