V Turisticko-informačnom centre Horehronie v obci Bystrá vám po novom naservírujeme aj raňajky

Ak sa chystáte na zimnú turistiku, skialp alebo parádnu lyžovačku v obľúbenej zimnej destinácii, ktorá sa rozprestiera v objatí nízkotatranských hôr a lesov, prípadne prechádzate obcou Bystrá a raňajky ste nestihli doma, zastavte sa u nás v TIC Horehronie, a vychutnajte si ich priamo v srdci Nízkych Tatier.

,,Keďže by sme mali raňajkovať ako králi, v ponuke máme priam kráľovské raňajky, pričom máte možnosť výberu zo sladkých i slaných variácií.„,

uvádza výkonná riaditeľka OOCR REGIÓN HOREHRONIE, Ing. Petra Ridzoňová Hlásniková.

Čo tak okúsiť vláčny maslový croissant alebo naopak plnený croissant so šunkou a syrom? Alebo tradičnú šťavnatú makovo-višňovú štrúdľu s cukrovým obláčikom či sladké zákusky od výmyslov sveta? K tomu podávaný teplý čaj z ručne nazbieraných nízkotatranských byliniek, cappuccino s našľahanou mliečnou penou, espresso s bohatou krémovou penou alebo šálka horúcej tmavej čokolády so smotanovou šľahačkou, vás nie len nabije dostačujúcou a tak potrebnou energiou, ale rovnako vám zlepší vašu náladu, ktorou zostanete posilnený na celý zvyšok vášho aktívne stráveného dňa.

,,Srdečne pozývame každého, kto rád vychutnáva raňajky a kávičku v prostredí horskej prírody a kto i len malým gestom chce podporiť región Horehronie a prácu ľudí v ňom.“,

dopĺňa Ing. Petra Ridzoňová Hlásniková, výkonná riaditeľka OOCR REGIÓN HOREHRONIE.

Tešíme sa na vašu návštevu v priestoroch Turisticko-informačného centra Horehronie v obci Bystrá, kde ste vítaný sedem dní v týždni, od pondelka po piatok od 9:00 do 17:00 hod. a cez víkend od 9:00 do 15:00 hod.

Tím REGIÓN HOREHRONIE

Pozri tiež

Ako oceniť DOBRO

Je tomu sedemnásť rokov, kedy sme sa spolu s Vami po prvýkrát pri príležitosti Medzinárodného …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *