„Krtkova zázračná muzika“ CD2 pokrstené v Záhrade

Detské hudobné centrum Sonyta Music pripravilo v stredu milé podujatie pre deti v „Centre nezávislej kultúry“ v Záhrade v Banskej Bystrici. Bohatý program prilákal najmä rodičov s najmenšími. Predstavili sa Radvanské hviezdy s muzikálom „Pytačky“, „Čarovná flauta“ – MŠ Kreativ, Tanečná škola Janette Fáberovej s peknou choreografiou, Jazyková škola Helen Doron Early English so svojimi malými žiačikmi, no a Sonyta Music prezentovali svoje prvé CD „Krtkova zázračná muzika“. Zaspievala  talentovaná Sonja Kopčanová a pridala sa aj jej mamina a hlavná organizátorka podujatia Soňa Kopčanová. Na pódiu sa pridali aj maminy so svojimi detičkami a spoločne si užili pesničky z milého CD.

Dominika Geregová predstavila projekt „Deti Deťom“ a prebehlo odovzdanie zbierky so ZŠ SSV. Výrobky od detí sa dali zakúpiť priamo na mieste a kto tak urobil, prispel na dobrú vec.

Nechýbali výtvarné práce Ľubky Lintnerovej, či skákací hrad pre deti, skrášľovací salón pre mamičky a ochutnávka kávy a koktejlov.

Keďže počasie nevydržalo a začalo pršať, krst nového CD2 „Krtkova zázračná muzika“ sa presunul do vnútorných priestorov. Krstilo sa, ako inak, cukríkovým vodopádom, nechýbal  ani Pavol Janíček a Dušan Slobodník, spoluautori tohto projektu. Do života je teda uvedená ďalšia séria krásnych pesničiek. Prajeme novému CD veľa úspechov pri práci s deťmi a veríme, že ani zďaleka nie je posledným. Práca s deťmi je náročná a na nezaplatenie, preto patrí veľký obdiv všetkým, čo sa podujali deťom skvalitňovať a spestrovať ich detstvo. Hudba a spev jednoducho k tomu patria. Výborné podujatie, skvelá a inšpiratívna zábava, úsmevy na tvárach detí i rodičov – to je zhrnutie jedného príjemného odpoludnia.

(mp)

 

Pozri tiež

Nemusíte chodiť von, s Košicami vás zoznámia pesničky na cédečku

7 divov Košíc, alebo aj hudobné potulky s pesničkami Vlada Železňáka Známy košický pesničkár Vlado …

Jeden komentár

  1. Pietro

    Toto bola krásna akcia. CD je skvelé , ako aj práca p. Kopčanovej. Je to skvelá osôbka a s deťmi to vie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *