Nezávislá poslankyňa sa vzdáva poslaneckej odmeny

Nezaradená nezávislá poslankyňa MsZ Erika Karová sa vzdáva 3-mesačnej poslaneckej odmeny od mesiaca apríl a chce sa tak pridať k primátorovi Jánovi Noskovi a viceprimátorom Jakubovi Gajdošíkovi a Milanovi Lichému. Podľa slov poslankyne, by bola rada solidárna počas tohto krízového obdobia a všetky financie venuje na krízový účet mesta Banská Bystrica určený na pomoc ľuďom pred koronavírusom.

„Niektorí Banskobystričania nemôžu chodiť do práce vzhľadom na mimoriadnu situáciu so šíriacim sa koronavírusom som sa rozhodla prispieť aj ja. Veľa podnikateľov muselo zavrieť svoje prevádzky a mnohí sa dostávajú do nepriaznivých  finančných situácií. Aj ja pomáham tam, kde treba, či už so zabezpečením rúšok, telefonovaním s dôchodcami,   informáciami pre občanov, ale i v tíme dobrovoľníkov.

V stredu som vyzvala všetkých kolegov poslancov zo všetkých poslaneckých klubov, nech sa pridajú a vzdajú sa poslaneckej odmeny  a sú tiež solidárni. Verím, že sa pridajú. Nieje to veľa, ale niekde sa začať musí.

Ďalšie financie môže mesto získať z dotácií, ktoré neboli pridelené nakoľko sa neorganizovalo veľa kultúrnych i športových podujatí.“

Spolu to zvládneme aj v našom krásnom meste. Je to stále o nás!

zč, foto: ilustračné

Pozri tiež

Dobrá správa pre všetkých fanúšikov streetart umenia v meste pod Urpínom

Po viac ako dvadsiatich rokoch sa Banská Bystrica dočkala legálnych plôch, určených na tvorbu graffiti …

Jeden komentár

  1. Natlia Cegladyová

    Erika , vážim si ťa ! vždy ochotne pomocť v prvom rade!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *