Oceňovanie významných ľudí, ktorí prispeli k rozvoju nášho mesta, sa stalo v Banskej Bystrici tradíciou

Návrhy na laureátov na Cenu mesta, Cenu primátora a udelenie Čestného občianstva môžete posielať do konca februára.

Ak aj vy poznáte osobnosti, združenia či kolektívy, ktoré vďaka svojej práci šíria dobré meno mestu pod Urpínom po celom Slovensku, ale aj v zahraničí, dajte nám o nich vedieť.

Aj tento rok primátor mesta Ján Nosko udelí Čestné občianstvo a odovzdá Cenu mesta a Cenu primátora za rok 2021 ľuďom, ktorých poctivá a svedomitá práca nevychádza nazmar, ale naopak, zaslúži si uznanie a obdiv.

Vaše návrhy na laureátov nám môžete posielať do 28. februára 2022 elektronicky (ocenenia@banskabystrica.sk, predmet správy: OCENENIE) alebo poštou (Mestský úrad, Klientske centrum, Československej armády 26, 974 01 Banská Bystrica v obálke s označením OCENENIE).

Aby bol návrh platný, jeho súčasťou musí byť vyplnený dotazník s informáciami o navrhovanom, ktorý nájdete na stránke mesta: https://www.banskabystrica.sk/agendy/cena-mesta-cena-primatora-a-cestne-obcianstvo-mesta.

V prípade otázok kontaktujte referentku Odboru kultúry, športu a cestovného ruchu MsÚ Andreu Páleníkovu na telefónnom čísle +421 48/ 43 30 309 počas pracovných dní v čase od 9:00 do 15:00 hod. Tešíme sa na vaše návrhy.

Dominika Adamovičová, foto Mesto BB, red.

Galéria 2020:

Pozri tiež

Bábkové divadlo na Rázcestí v Banskej Bystrici a Bábkarská Bystrica 2022

23. ročník Bábkarskej Bystrice Divadlo na každý deň! V znamení európskeho bábkového divadla a kreatívneho vzdelávania! Bábkarská …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *