Pozvánka: Festival kávy, čaju a čokolády

Predstavte si neodolateľnú vôňu výberovej kávy, pridajte k tomu tóny tých najrôznejších čajov z celého sveta. Neopomeňte ani chuť desiatky typov prémiových čokolád. Zážitok plný chutí na Vás čaká už tento víkend v Europa SC.

Festival kávy, čaju a čokolády začína v Europa Shopping Center už v piatok, 27. októbra, o 14:00 hod. Ide o obľúbené podujatie, ktoré sa v priestoroch nákupného centra opätovne uskutoční po krátkej pauze.

,,Sme presvedčení o tom, že šálka kvalitného voňavého nápoja prospeje organizmu nielen v sychravom jesennom počasí. Naši návštevníci si budú môcť vybrať z bohatého sortimentu. Pripravených je 15 stánkov, ktoré ponúknu rozmanitosť chutí z celého sveta,“

približuje Romana Dorotovičová, Marketing Coordinator Europa SC.

Medzi vystavovateľmi sa môžete tešiť aj na známe značky.

,,Už teraz vieme s určitosťou potvrdiť účasť značiek Lykke, Pražiareň Ondrejka, Frišná káva, alebo Bylinky spod Tatier. Bystričanov určite poteší aj stánok Barovňa Čarovňa. Veríme, že na festivale si na svoje prídu aj náročnejší kávičkári, či milovníci čaju a čokolády,“

dodáva Romana Dorotovičová. Kompletný zoznam zapojených prevádzok nájdete na webe Europa SC.

Podujatie sa uskutoční v centrálnej zóne na prízemí a potrvá až do nedele večera. Počas víkendových dní budú stánky k dispozícii od 10:00 do 19:00 hod. Pre najmenších návštevníkov je pripravené aj maľovanie na tvár.

Europa Shopping Center svojim návštevníkom ako aj širokej verejnosti pravidelne pripravuje rôznorodé podujatia, ktoré v lokálnom kontexte predstavujú signifikantné oživenie miestnej kultúrno-spoločenskej ponuky. Tematicky zamerané výstavy, galérie, prehliadky, vystúpenia, športové akcie či podujatia sa tešia veľkej obľube verejnosti, ktorá v priestoroch centra nachádza priestor pre príjemné trávenie voľného času, ktoré je pútavé, zábavné i poučné.

Anna Jadušová, foto:Europa Shopping Center

Pozri tiež

Na Technickej univerzite vo Zvolene nájdu študenti nový priestor pre sebarozvoj

Úplne prvý Welcome Hub Banskobystrického kraja včera slávnostne otvorili na Technickej univerzite vo Zvolene. Slúžiť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *