Pozvánka: Francúzske dni so Zľavofestom

Typické francúzske dezerty, šansóny aj divadlo

Aj také budú Francúzske dni spojené so Zľavofestom.

Ak nemáte čas vycestovať do Paríža alebo iných zákutí Francúzska, v nákupnom centre Europa SC zažijete počas nasledujúceho víkendu tú pravú atmosféru veľkomesta. A keďže k Francúzsku patrí aj móda, štýlové módne oblečenie či iné doplnky si budete môcť kúpiť výhodnejšie vďaka štartujúcemu Zľavofestu.

Obľúbený Zľavofest štartuje už v piatok. Online zľavová knižka obsahuje takmer 70 kupónov, s ktorými nakúpite výhodnejšie ako po iné dni vo vašich obľúbených predajniach. „V knižke nájdete napríklad kupóny na nákup kvalitnej spodnej bielizne, pánsku a dámsku módu, jarnú obuv, ale aj na špeciálne menu,“ hovorí Romana Dorotovičová, Marketing Coordinator Europa SC. Stačí, ak si online knižku stiahnete z webovej stránky a preukážete sa kupónom v mobile v konkrétnej predajni. Ak počas Zľavofestu nakúpite za viac ako 50 € (na jeden alebo maximálne dva bločky), môžete sa zaregistrovať u hostesky v centrálnej zóne nákupného centra v čase medzi 15,00 – 18,00 hod. a zapojiť sa tak do súťaže o darčekovú kartu v hodnote 150 € a 250 €.

Štýlové nákupy doplní počas tohto víkendu atmosféra francúzskych ulíc. Voňavá káva, čerstvé mäkké croissanty, ale aj palacinky, víno a syry budú svojou vôňou lákať na Francúzske trhy.

Ochutnať budete môcť rôzne špeciálne dezerty ako makrónky, ecláirky, či pralinky, ale tiež charakteristické bagety, ktoré centrálnu zónu premenia na ulice Paríža. Pre dámy bude takisto nachystaná beauty zóna, v ktorej sa budú môcť nechať upraviť ako pravé elegantné Francúzky.

A keďže k Francúzsku patrí neodmysliteľne kultúra, tešiť sa tiež môžete na sprievodný program, ktorý začína v piatok 15. marca o 15,00 hod. šansónovými piesňami a tanečnými vystúpeniami v podaní frankofónnych študentov. Pre náročnejších bude pripravený vedomostný kvíz. Program bude pokračovať aj počas soboty. Pripravené sú ikonické šansóny a takisto detské divadlo s hrou Malý princ, v ktorom sa deti dozvedia viac o tom, ako recyklovať.

Záštitu nad kultúrnym programom prevzala Alliance Française.

„Sme vďační, že môžeme preniesť zážitok z francúzskej kultúry medzi našich návštevníkov. Tieto partnerstvá sú pre nás veľmi významné, pretože spoločne dokážeme vytvárať zaujímavé projekty a podujatia, ktoré nielen edukujú, ale takisto podporujú myšlienky multikulturalizmu,“

hovorí Romana Dorotovičová z ESC.

Zľavovú knižku a viac informácií nájdete na tomto odkaze.

Europa SC, Black Apple  ( Ľubica Turčanová), foto: ESC BB

Pozri tiež

Lesáci v Banskej Štiavnici sa učia na super-moderných strojoch, využívajú aj lanovku

Špičková lesnícka technika, nové odborné učebne či multifunkčné ihrisko.  To všetko získala Stredná odborná škola …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *