SAŽP súťaží o prestížne ocenenie „Najatraktívnejší zamestnávateľ“

Slovenská agentúra životného prostredia (SAŽP) bola nominovaná medzi 25 finalistov ankety Najatraktívnejší zamestnávateľ pre rok 2021 v kategórii „Štátna a verejná správa“, ktorú spoločnosť Profesia vyhlasuje už po desiatykrát.

Anketa, ktorá je zároveň súťažou, má priniesť skutočný pohľad uchádzačov i potenciálnych zamestnancov na to, ako vnímajú spoločnosti na trhu, ich benefity a postavenie. Prostredníctvom nej môže SAŽP zistiť reálny pohľad verejnosti na svoju činnosť a spoznať obraz, ktorý má na trhu práce.

Nominované spoločnosti súťažia v desiatich kategóriách a o víťazoch rozhoduje široká verejnosť. Zoznam nominovaných spoločností bol vytvorený na základe váženého aritmetického súčtu, ktorý zohľadňuje viacero faktorov, ako je napríklad počet prezretí pracovných ponúk spoločnosti, reakcie uchádzačov na zverejnené pracovné miesta a iné.

„Som veľmi rád, že sa do ankety, v ktorej minulý rok hlasovalo viac ako 78 tisíc ľudí, dostala aj Slovenská agentúra životného prostredia. Už len samotná nominácia je pre nás potvrdením, že úsilie, ktoré venujú zamestnanci svojej práci je pozitívne vnímané verejnosťou, a tá intenzívne prejavuje záujem o prácu v oblasti životného prostredia, “

uviedol generálny riaditeľ agentúry Michal Maco.

Verejnosť, ako aj samotní zamestnanci nominovaných subjektov, sa môžu do hlasovania zapojiť do 31. decembra 2021, a to vyplnením dotazníka na stránke www.najzamestnavatel.sk -kategória Štátna a verejná správa. Následne si hlasujúci môžu vybrať z nominovaných subjektov, v rámci ktorých označia jeden až tri z dvanástich atribútov. Tie reprezentujú to, čo si na vybranej spoločnosti najviac cenia. Vyhodnotenie ankety a udeľovanie cien Najatraktívnejší zamestnávateľ je naplánované na január nasledujúceho kalendárneho roka. Vyplnením dotazníka sa zároveň hlasujúci zaraďuje aj do súťaže o hodnotné ceny. Žrebovanie bude v priebehu februára v roku 2022.

Hlasovať za SAŽP je možné tu:

https://www.najzamestnavatel.sk/spolocnost/slovenska-agentura-zivotneho-prostredia/

TS SAŽP, Michaela Pšenáková, foto: SAŽP

Pozri tiež

Seniori sa dozvedia viac o živote architekta svetového mena

V októbri príroda naberá na svojej kráse plnosťou rozmanitých farieb. Je ako dôchodkový vek, jeseň života, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *