Tip na tekutý valentínsky darček, ktorý poteší ju aj jeho?

Nie každý túži už dva mesiace po Vianociach otvárať krabicu plnej čokolády. Ak neviete, čím svoju polovičku na sviatok všetkých zamilovaných potešiť, venujte svojmu partnerovi tekuté potešenie, ktoré môžete spoločne popíjať počas celého roku.

Či už v jeho čistej podobe, ale vo forme obľúbeného drinku. Fľaša obľúbeného destilátu určite nájde využitie aj počas valentínskej večeri, ktorú si tento rok kvôli opatreniam doprajeme v súkromí našich domovov.

Radi by ste si užili valentínsky večer so svojou polovičkou tak, ako za normálnych okolností? Súčasná pandemická situácia nás síce núti ostať doma, no drink zo svojho obľúbeného baru či reštaurácie si môžete vychutnať aj v pohodlí a bezpečí svojich domovov. Zabudnite aspoň na pár hodín na všetky obmedzenia, pekne sa oblečte a doprajte si večer plný miešaných drinkov, ktorých prípravu zvládnete aj bez barmanského kurzu.

Amundsen Deep Blue

Aktivuj 6. zmysel s Amundsen Deep Blue! Unikátne jemná, 6x destilovaná vodka, filtrovaná cez aktívne uhlie – či už samotná, v overenej kombinácii s džúsom, alebo ovocným sirupom. Váš valentínsky večer bude vďaka nej 6x intenzívnejší!

Jim Beam Honey

Líder medzi bourbonmi Jim Beam minulý rok oslávil už 225. výročie. Typickú drevitosť bourbonu v prípade Jim Beam Honey zjemňujú medové tóny, vďaka čomu sa stáva obľúbeným nápojom aj u žien. Lahodné spojenie s jablčným džúsom môže skvelo doplniť valentínske menu a osviežiť aj kedykoľvek počas roka.

Maker’s Mark

Každá fľaša je originál. Ručné pečatenie je len zlomok remeselnej práce a starostlivosti, ktorú v pálenici Maker’s Mark po mnoho generácií od roku 1943 venujú. Výnimočnosť tkvie v jemnosti bourbonu, ktorú docielili zakladatelia vyváženým pomerom kukurice, jačmeňu a ozimnej pšenice.

Tri stromy

Ovocné destiláty majú v našom regióne dlhoročnú tradíciu a právom sa tešia veľkej obľube. Produktový rad Tri stromy spojil dlhoročné tradície, osvedčenú receptúru a obľúbenú chuť. Slivovicu, hruškovicu alebo marhuľovicu si môžete vychutnať v ich čistej chuti, alebo v originálnom miešanom drinku. Hruškovicu môžete využiť na prípravu osviežujúceho 3Trees Cocktail, ktorý zaujmem kombináciou Vlčieho sirupu a pomarančovej šťavy.

zdroj: TS Dušan Marko, Agentura Neopublic, ilustračné foto pixabay
O Stock Slovensko:
Spoločnosť STOCK Slovensko s.r.o., už takmer dve dekády popredný hráč na slovenskom trhu, je v súčasnosti najväčším dovozcom alkoholických nápojov na slovenskom trhu. Dlhodobo patrí do významnej medzinárodnej skupiny Stock Spirits Group, ktorá je úspešným producentom a distribútorom liehovín v strednej a východnej Európe. Našou vlajkovou loďou je bezpochyby už dlhé roky ikonická značka Fernet Stock, ktorá v apríli 2019 prešla po dlhých rokoch revolúciou v podobe redizajnu. Ďalšou značkou, ktorá v posledných rokoch priniesla mnoho inovácii je Golden Ľadová, ktorá koncom roka 2018 úspešne rozšírila svoju líniu o novú ľadovú kráľovnú „Borovičku“. Ďalšou poprednou značkou so škandinávskym imidžom sa stala Amundsen vodka, ku ktorej sa postupne pridáva rad ochutených noviniek i prémiová vodka Amundsen Expedition 1911. V neposlednom rade dotvára naše portfólio známa ikona českého i slovenského trhu – Božkov, ktorá rozšírila svoje portfólio o prémiový pravý trstinový rum Republica. Úplnou novinkou na slovenskom trhu je rad pravých pálených destilátov Tri Stromy. V apríli 2017 vstúpila spoločnosť STOCK Slovensko, s.r.o., do distribučnej spolupráce so spoločnosťou Beam Suntory, vďaka ktorej prináša na slovenský trh ikonický americký bourbon Jim Beam®, francúzsky koňak Courvoisier®, ručne vyrábanú bourbon whisky Maker’s Mark®, či škótsku single malt whisky Laphroaig®. V roku 2019 taktiež prinášame na Slovensko najobľúbenejší mediteránsky španielsky gin Larios.

Pozri tiež

Nedeľa v Medenom hámri v znamení humoru

OZ ZA! Medený hámor v spolupráci s mestom Banská Bystrica pozýva 16. júna o 16:30 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *