Vysnívané Vianoce v ikonickej Europe

Aj tento rok sa priestory Europa Shopping Center odeli do rozprávkového šatu zdobeného tradičnými vianočnými prvkami. Vôňa ihličia, tradičných medovníkov aj domácich lahodných dobrôt omámi všetkých, ktorí sa v týchto dňoch vydajú do centra zaistiť si všetko potrebné pre harmonické trávenie najkrajších sviatkov v roku.

Tradičné aj inovatívne

Europa Shopping Center už dlhodobo nie je priestor, ktorý by napĺňal primárne nákupnú funkciu. Potvrdzuje to aj teraz, počas najočakávanejšieho obdobia v roku, kedy centrum zaplnili príznačné vianočné stánky, naplnené tými najroztomilejšími výrobkami lokálnych aj slovenských tvorcov, ktoré dodajú vianočnému času ten pravý punc sviatočnej atmosféry. Tradičné vianočné trhy vítajú návštevníkov v centrálnej zóne na prízemí, kde sa zároveň vytvoril priestor pre úplnú novinku, ktorá spomedzi nákupných centier nemá obdobu.

 

Roztočte sa do rozprávkových Vianoc

Zlatým klincom celej vianočnej atmosféry je tento rok atrakcia priamo v priestoroch centra, ktorá sa pýši prvenstvom, keďže ju doposiaľ v žiadnom nákupnom centre nebolo možné vidieť a teda si ju ani naplno užiť.

„Najmenším milovníkom Vianoc poskočia srdiečka, keď si vychutnajú jazdu na pravom karuseli, alebo kolotoči, na ktorom môžu zažiť nevídanú atmosféru Vianoc v kruhu svojich najbližších a v teple tematicky vyzdobeného centra. Kolotoč je symbolom detskej radosti, šťastie v detských očiach preto pozývame naplno si vychutnať nielen rodičov, ale aj celé generácie rodín, ktoré určite osloví aj spomienka na vlastné detstvo,“

pozýva roztočiť si tú pravú vianočnú náladu Marek Polomský, Marketing Manager Europa SC.

Jazdy na detskom kolotoči sú pre najmenších návštevníkov centra navyše každú adventnú nedeľu bezplatné.

Zážitky aj spomienky

Centrum v týchto dňoch umožní nazbierať veselé zážitky ako aj vytvoriť si ligotavé spomienky na tohtoročné Vianoce prostredníctvom očarujúcej foto-inštalácie. Do rodinných albumov takto každoročne pribúdajú nádherné spomienkové fotografie najčastejšie naplnené šťastnými detskými tvárami, z ktorých je vždy možné najúprimnejšie vyčítať netrpezlivé čakanie na tie najmilšie sviatky v roku.

Darček, ktorým nič nepokazíte

Tradičné vianočné trhy naplnia už zaužívaný dopyt po najžiadanejších vianočných výrobkoch. Medovníky, oblátky, ručne vyrábané ozdoby, sladkosti a iné pochutiny, tvoria pre mnohé rodiny neoddeliteľnú súčasť pravej vianočnej atmosféry. Pomaly tradíciou sa už tiež stáva, že výber osobných darčekov nechávame na samotnom obdarovanom, najmä pokiaľ nechceme prekvapiť nevhodným darom. Aj preto už roky medzi najvyhľadávanejšiu ponuku Vianoc v Europa SC patria darčekové karty, ktoré je možné zakúpiť v akejkoľvek hodnote a dopriať tak svojim blízkym nájsť si pod stromčekom skutočne želaný darček.

Darčekové karty je možné zakúpiť na prízemí v centrálnej zóne, v papiernictve Titi na 1. poschodí a na správe centra CBRE denne do 16:00 hod.

Otváracie hodiny Europa SC počas Vianočných Sviatkov

  • 24.12.              07:00 – 12:00
  • 25.-26.12.       zatvorené
  • 31.12.               07:00 – 16:00
  • 1.1. a 6.1.        zatvorené
Zdroj a foto: Europa SC, Anna Jadušová

Pozri tiež

Mestskí lesníci zasadia tento rok vyše 52-tisíc nových stromčekov

Lesy okolo Banskej Bystrice sú veľkou zásobárňou pitnej vody, nielen pre mesto, ale aj pre …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *