ZÁŽITKOVÁ KNIHA PRE CELÚ RODINU

Zmysluplný projekt pre celú rodinu, ktorý Vás spojí v spoločnej rodinnej aktivite. Krásne spomienky, ktoré si spolu s deťmi, rodičmi a starými rodičmi do knihy zaznamenáte pretrvajú.

O projekte

Jedinečný projekt, ktorý prostredníctvom tematicky zážitkovej knižky v sebe spája POZNÁVACIU, ZÁBAVNÚ A SPOMIENKOVÚ časťPodporou projektu si môžete vybrať knihu ako odmenu a tak získať zábavu pre celú rodinu. viac tu 

Kniha ako užitočný sprievodca

Kniha je zaujímavá pre každého malého i veľkého cestovateľa, ktorý rád spoznáva nové miesta na našom krásnom Slovensku. Prostredníctvom zážitkovej knihy Do Banskej Bystrice s deťmi Vám predstavíme zaujímavosti, ktoré má mesto v srdci Slovenska. Zaujímavé textové informácie, fotografie, pozoruhodnosti Banskej Bystrice a tipy na výlety prehľadne zoradené a označené intuitívnymi piktogramami: TOP 10, Tip na výlet v okolí, Viete, že…?, Pamiatky zapísané v UNESCO, To musíte vidieť, Zaujímavosť, Odporúčame, Obľúbené miesta.

Kniha na vyplnenie voľných chvíľ

Kniha pre Vás na pobavenie a vyplnenie voľných chvíľ je zaujímavá aj pre Vašich malých nezbedníkov, ktorí majú radi rôzne ZÁBAVNÉ AKTIVITY ako tajničky, kvízy, hlavolamy, omaľo­vávanky, skladačky, kresby, plány, bludiská, vystrihovačky, hádanky, ale aj herný plán a originálne pexeso. Kniha takouto zábavnou formou podporí kreativitu Vašich detí a na chvíľu ich odpúta od mobilných a elektronických zariadení.

Kniha pre uchovanie vašich spomienok

Kniha spĺňa to najpodstatnejšie, prečo radi chodíme na výlety a to je získavanie ZÁŽITKOV a SPOMIENOK. V tejto knihe si svoje výlety môžete pripomenúť aj po dlhšom čase prostredníctvom už predvyplnených spomienkových strán, ktoré stačí iba doplniť podľa toho ako a s kým ste výlet absolvovali.

„Nie je podstatné kde si, ale s kým si.”

O autoroch

Vladimír Barta (fotograf a publicista)

Som spoluautorom niekoľkých knižných sprievodcov po SLOVENSKU HRADOCH. Tento projekt Vám prinášam nielen ako autor, ale aj ako otec detí. S nápadom pripraviť tento zaujímavý knižný projekt ma inšpirovali moje deti. Moje bohaté skúsenosti, ako autora knižných sprievodcov pre dospelých som zakomponoval aj do tohto nového, multifunkčného zaujímavého projektu. Zároveň postrehy, ktoré vnímam ako otec činorodých a zvedavých detí som takto šikovne spojil do jedného užitočného celku.

Cieľ projektu

Cieľom nášho náučno-zábavného a spomienkového projektu zážitkovej knihy je motivovať celé rodiny, od tých NAJMENŠÍCH–detí, cez tých VEĽKÝCH–rodičov, ale nezabúdame v ňom ani na tých NAJSTARŠÍCH–starých rodičov, aby spolu zmysluplne trávili spoločné radostné chvíle, deti, rodičia a starí rodičia.

Veríme, že prostredníctvom tohto jedinečného projektu Vašej NOVEJ zážitkovej knihy sa Vám to isto podarí, kniha zachová Vaše spomienky a zážitky NAVŽDY.

Ako použijeme vašu podporu?

Vašu podporu použijeme na vytlačenie prvých výtlačkov distribuovaných všetkým podporovateľom, ako prvým po skončení kampane v Startlabe najneskôr do Vianoc.

Ceníme si Vašu podporu a všetkým ďakujeme.

Autor a foto: Vladimír Barta

Pozri tiež

Medzinárodné krňačkové preteky –  5. ročník o Veľkú cenu Jasnej

Dňa 24. februára 2024 sa uskutoční už 5. ročník o Veľkú cenu Jasnej v medzinárodných …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *