7. ročník HELLIUS CUP-u v malom futbale

V sobotu sa okrem množstva kultúrnych akcií po celom meste i okolí našlo aj miesto pre šport. Už siedmy ročník HELLIUS CUP-u sa konal za účasti 8-ich mužstiev. Tami Aréna žila futbalom celú slnečnú nedeľu.

Hlavným organizátorom bol Robo Šuráni&Hellius. Po základnej časti, ktorá sa hrala v dvoch skupinách sa hralo napínavé play off. BIANCONERI  sa nepodarilo obhájiť prvenstvo, ale finále stálo za to a bolo plné zvratov. Pred bránami finále skončili po dramatickej ceste za tretím miestom BCF MLADOSŤ, ktorí šli do play off až z tretieho miesta v skupine. Pred finále ich zastavili práve BIANCONERI 4-1, no v boji o tretie miesto rozdrvili už unavené ENZO 8-1.

Zaujímavosťou bola tiež brankárka účastníka finále, ktorá svojim umením dotiahla svoj tím naozaj ďaleko a takisto spestrila svojou prítomnosťou celý turnaj. Nechýbali parádičky, či tvrdšie súboje a najdramatickejší moment turnaja sa udial po strele hráča BCF MLADOSŤ, ktorá odrovnala brankára HELLIUS-u a boli to naozaj napäté chvíle, pretože to vypadalo na sanitku. Tvrdí chlapi sa však nevzdávajú a po chvíli sa otrasený brankár za potlesku svojich i súperových hráčov vrátil do hry a chytal naďalej skvele, hoci napokon to na postup nestačilo. Boli sme aj pri najkrajšej strele turnaja, keď po oblúčiku proti SOSAURUS-u nasledoval volej opäť od hráča BCF MLADOSŤ ako z anglickej ligy.  Tieto momenty ako aj mnohé ďalšie sme zachytili práve pre Vás.

Víťazom sa nakoniec stalo mužstvo DTČ. Na druhom mieste skončili BIANCONERI  a tretí hráči BCF MLADOSŤ.

Tu sú výsledky :

DSC_5274

V prestávke turnaja sa uskutočnila súťaz nežného pohlavia v kope do prázdnej brány. Víťazkou sa stala slečna Mirka.

Okrem ocenenia prvých štyroch mužstiev hlavný organizátor vyhlásil aj mužstvo s najlepšou obranou: DTČ a mužstvo s najlepším útokom : BIANCONERI, zápasy rozhodoval I.Majer.

A tu je sľúbená galéria plná futbalových momentov, pod galériou je odkaz na rozšírený fotoalbum:

mp

Ak chcete ešte viac foto, kliknite tu.

Pozri tiež

Postup TriPe a Mladosť – BCF do I.ligy malého futbalu v Banskej Bystrici

Po 17-ich náročných kolách sa do prvej ligy malého futbalu prebojovali mužstvá TriPe a Mladosť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *