Biathlon Mania Shoot and Run zavíta aj do mesta pod Urpínom

V piatok (1. apríla) čaká Banskobystričanov  v Europa Shopping Center 3. ročník pretekov žiakov základných škôl a verejnosti na slideboardoch so streľbou z laserových pušiek pod názvom BiathonMania Shoot and Run.  Mestský biatlon (laserový biatlon) je spojenie pretekov na slide boarde na čas a streľby z laserovej pušky.

Doobeda, od 9,00 hod do 14,00 hodiny je podujatie určené predovšetkým pre všetky základné školy z Banskej Bystrice, ktoré si vyberú svojich reprezentantov a potom  si zmerajú svoje sily na slideboardoch a strelnici APEOM. Súťažiť sa bude v 4 kategóriách (I. stupeň a II. stupeň chlapci a dievčatá). Ako sme sa dozvedeli prihlásené sú už skoro všetky ZŠ okrem jednej.

Pre verejnosť je určená poobedná časť od 14-tej hodiny, kde si ľudia budú môcť bez rozdielu veku vyskúšať biatlon rekreačne, prípadne súťažne.

Prihlásenie bolo možné cez on-line formulár do 27.3.2016, ale bude to možné aj počas trvania podujatia.

O 16tej zavítajú do priestorov ESC biatlonoví reprezentanti SR , ktorí budú okrem úsmevu rozdávať aj svoje podpiskarty. Pred ukončením podujatia bude slávnostné vyhlásenie výsledkov a dekorovanie prvých troch víťazov.

Generálnymi partnermi podujatia sú BiathlonMania a VŠC Dukla BB.

ek

biathlon

 

Pozri tiež

Novým prezidentom SZB sa stal Tomáš Fusko: „Výzvy sa nebojím“

Tomáš Fusko je novým prezidentom Slovenského zväzu biatlonu (SZB). Na sobotňajšom mimoriadnom Valnom zhromaždení v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *