Brazílsky šampión deCarvalho chce poslať Moravčíka do športového dôchodku

Po siedmich rokoch sa na domácu scénu vracia legenda bojových športov a 11-násobný šampión viacerých svetových prestížnych organizácii Vladimír „Dracula“ Moravčík, ktorý zo svojich 95 profesionálnych zápasoch vyhral 84, v dvoch remizoval a len deväť prehral.

O dvanásť dní sa predstaví vo Zvolene na zimnom štadióne, kde sa uskutoční veľkolepá bojová show DFN 7. Jeho súperom bude v boji v klietke podľa pravidiel thajského boxu v malých MMA rukaviciach trojnásobný brazílsky šampión JoaoPaulo „Bomba“ deCarvalho. Ten doposiaľ absolvoval 35 profesionálnych zápasov, pričom 29 vyhral, dva remizoval a iba štyrikrát prehral.

„Porazím Draculu a pošlem ho do športového dôchodku. Osemnásteho júna na DFN 7 spoznáte nového kráľa menom JoaoPaulo Bomba,“

uviedol pred duelom deCarvalho.

Slovenský boxer Moravčík chce plány brazílskeho šampióna zaraziť už v úvode jedného z hlavných zápasov veľkolepého galavečera.

„Brazílska ´Bomba´ pochopí kto je slovenská jednotka a kto je tu najväčší champ. Ukončím ho v 1. Kole,“

rezolútne vyhlásil jedenásťnásobný svetový šampión.

Fanúšikovia sa môžu v18. júna na zvolenskom zimnom štadióne tešiť na zápasy thajského boxu v malých mma rukaviciach v klietke a súboje pod pravidlami MMA za sprievodu svetovej audiovizuálnej show. Celkovo uvidia 10 profesionálnych duelov a 3 predzápasy.

V hlavných zápasoch galavečera DFN 7 sa predstavia ďalší skvelí bojovníci. Hviezda organizácie Oktagon MMA Vlasto El ChapoČepo, ďalej Juraj BigfootTutura, Ján Pajty Pajtáš, JosefTalafous a za Banskú Bystricu Richard Dobrotka, Erik Tóth, majsterka sveta v MMA strikingu Veronika Smolková, Radomír Chovan a Roland Tóth.

Jedným z vrcholom DFN 7 bude historicky prvý titulový zápas o šampióna DFN Universe kde sa predstaví „bad boy“, Radek „Ruchy“ Roušal, ktorý ma v DFN stopercentnú bilanciu 5 víťazstiev z 5 zápasov a neohrozene tak kráča za titulom šampióna tejto organizácie. Jeho súperom bude poľský reprezentant Hubert Rutkowski s profi skóre šesť výhier bez jedinej prehry.

Jozef Balko, foto: DFN

Pozri tiež

SAD Zvolen na súde žiada platbu za neodjazdené kilometre, poslanci ho vyzvali, aby žalobu stiahol

Krajské zastupiteľstvo dnes prijalo uznesenie, ktorým vyzýva dopravcu SAD Zvolen, aby stiahol svoju žalobu o uhradenie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *