Charitatívny Mikulášsky beh „Nestačí len sedieť!“

3. ročník charitatívneho Mikulášskeho behu v Banskej Bystrici sa uskutoční v sobotu 3. decembra kedy o 16,30 hod. do banskobystrických ulíc vyrazí pelotón Mikulášov.

Cieľom behu je pohybom v predvianočný čas vzdať úctu ženám okolo nás, matkám, babkám, sestrám a každej, ktorá prináša teplo a bezpečie domova. Taktiež chcú organizátori  upozorniť aj na dôležitosť pravidelných preventívnych prehliadok a na zdravý životný štýl.

Občianske združenie Viktorky je združenie žien, ktoré postihlo onkologické ochorenie a snažia sa statočne boriť s diagnózou, liečbou a zmenami v svojich životoch. Tentokrát v zložení o.z. Crazy WoMen Active Planet  a športové centrum Active Planet v Banskej Bystrici, v spolupráci s ESC Banská Bystrica  pripravili tento symbolický podporný  beh.

Registrácia  prebieha počas otváracích hodín v predajni ACTIVE PLANET outdoor centrum na ČSA 23 v Banskej Bystrici

Po – Pia 10:00-18:00hod.

Od 21.11.2016 /v cene 10 eur je Mikulášske oblečenie, ktoré účastníkom ostáva, štartovné číslo, čaj v cieli a samozrejme úžasný pocit, že ste pomohli/.

Môžete sa prihlásiť aj cez web na www.activeplanet.sk  a vyzdvihnúť si štartové číslo a oblečenie na mieste v ESC v deň podujatia v registračnom office pri stánku o. z. Viktorky.

Nezabudnite prísť 3. decembra v predstihu a o 16.15 hod. už byť pripravení na spoločný štart.

Organizátormi podujatia sú Crazy WoMen Active Planet a OZ Viktorky.

ek, Crazy WoMen Active Planet

Pozri tiež

V Banskej Bystrici sa chystá 5. ročník charitatívneho Mikulášskeho behu

V meste pod Urpínom sa chystá už piaty ročník charitatívneho Mikulášskeho behu. V nedeľu 2. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *