DFN 7 – NASTAL ČAS

Do nášho regiónu pred tisícky divákov prichádza veľkolepá bojová show.

DFN 7 bude eventom roka 2022 v tomto regióne a fanúšikovia sa môžu tešiť na zápasy thajského boxu v malých mma rukaviciach a zápasy pod pravidlami MMA za sprievodu svetovej audiovizuálnej show ktorú zabezpečuje Ministry of Fun.

Po rokoch sa na domácu scénu vracia legenda bojových športov a 11 násobný šampión viacerých svetových prestížnych organizácii Vladimír „Dracula“ Moravčík, ktorý zo svojich 94 profesionálnych zápasoch vyhral 83, 2 remizoval a len 9 prehral.

 

V hlavných zápasoch večera sa predstavia ďalší skvelí bojovníci.

V MMA a na DFN neporazený profesionálny vojak ozbrojených síl SR Marek Mazúch, ktorý v posledných dvoch zápasoch na DFN doslova zdemoloval šampiónov z Českej republiky a Rakúska.

Radek „Ruchy“ Roušal so 100 % DFN bilanciou 5 víťazstiev z 5 zápasov ktorý neohrozene kráča za historicky prvým titulovým zápasom o šampióna DFN.

Juraj „Big Foot“ Tutura,  Andreas „Snoopy“ Čehovský momentálne pripravujúci sa v jednom z najlepších svetových klubov Fairtex Training Center v Thajsku,  Pepa „The Prodigy“  Talafous, Štefan Mészároš, domáci Richard „Apache“ Dobrotka a ďalšie známe mená bojových športov. DFN pre svojich fanúšikov pripravuje aj dve veľké prekvapenia na fightcard, ktoré oznámi postupne.

Podujatie DFN 7 sa bude konať 18.06.2022 na zimnom štadióne vo Zvolene o 18:00.

Vladimír Piperek ( promotér a organizátor DFN ) :

Prvotným zámerom bolo priniesť DFN 7 pred tisícky divákov na „domáci štadión“ v Banskej Bystrici, keď sme o prenájom požiadali spoločnosť MBB a.s., ako majiteľa a prevádzkovateľa zimného štadióna. Banská Bystrica sa však v lete pripravuje na ďalší sviatok športu EYOF 2022 a štadión je súčasťou tohto podujatia. Po vzájomných jednaniach sme spoločne usúdili, že tak veľké podujatie ako plánujeme by nemuselo byť 100 % zrealizované v čase príprav na EYOF 2022. Tentokrát teda predstavíme DFN show na Zvolenskom štadióne.

Pre fanúšikov pripravujeme obrovskú show a tento večer môžeme smelo nazvať aj ako spoločenskú udalosť. Robíme všetko preto, aby DFN 7 bol nezabudnuteľný zážitok pre našich športovcov a fanúšikov, ktorí prídu na zimný štadión do Zvolena.

Predpredaj lístkov na tribúny sme už spustili a VIP miesta na ploche okolo zápasovej klietky dáme do ponuky v priebehu najbližších 2 týždňov keďže momentálne ešte pripravujeme rozmiestnenie svetelnej a zvukovej techniky vo veľkom objeme na samotnej ploche.

Toto si určite nenechá ujsť žiadny fanúšik Thajského boxu a MMA. Nezmeškaj to ani ty!

Lístky na podujatie je možné zakúpiť tu https://www.ticketlive.sk/sk/event/dfn-7-nastal-cas-zvolen-18-06-2022

 TEASER DFN 7 – https://youtu.be/y4tpw7MMbdY

DRACULAGYM, Vladimír Piperek

Pozri tiež

Participatívny proces zameraný na obnovu mestského parku je ukončený, vyjadriť sa k nemu môže široká verejnosť

Cieľom participatívneho procesu bolo počas posledného polroka zvyšovať povedomie o histórii parku, informovať o limitoch z hľadiska …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *