EYOF 2022: Všetkým cyklistkám a cyklistom držíme palce

Veríme, že buď osobne alebo prostredníctvom live streamu: https://eoctv.org/live/ povzbudzujete aktuálne dievčatá v cyklistických pretekoch s hromadným štartom.
Trasa vedie z Námestia SNP cez Kapitulskú ulicu na Hornú Mičinú, Dolnú Mičinú, cez Lukavicu, Veľkú Lúku, Hronsek, Vlkanovú, Badín, Rakytovce, Kremničku, Sládkovičovu ulicu s cieľom na Námestí SNP, pričom v oboch kategóriách sa jazdí po dva okruhy. Športovci si mohli na trase už počas včerajších tréningov všimnúť, v akom krásnom prostredí majú možnosť súperiť.
Veľká vďaka patrí príslušníkom Polície SR za koordináciu dopravy i všetkým sprievodným vozidlám. V Banskej Bystrici nechýbajú ani autá s logom Shimano-Road, ktoré máte možnosť vidieť na trati počas majstrovstiev sveta, podujatí Grand Tour ako Tour de France, prestížnych klasikách Paríž-Roubaix, Liége-Bastogne-Liége či ďalších cyklistických podujatiach. Pre cyklistov sú zárukou a istototou, že ak sa niečo pred pretekmi alebo na trase stane, profesionálni mechanici im podajú pomocnú ruku.
Mesto BB, foto: Radovan Stoklasa

Pozri tiež

Participatívny proces zameraný na obnovu mestského parku je ukončený, vyjadriť sa k nemu môže široká verejnosť

Cieľom participatívneho procesu bolo počas posledného polroka zvyšovať povedomie o histórii parku, informovať o limitoch z hľadiska …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *