Najväčší bezplatný test lyží a snowboardov na Slovensku – SNOW SHOW 2024

Osemnásty ročník SNOW SHOW prinesie najväčší bezplatný test lyží a snowboardov od šiestich značiek, diskusie so známymi osobnosťami a koncerty slovenských interpretov, To všetko aj v lyžiarskom stredisku Mýto Ski & Bike v Mýte pod Ďumbierom.

Organizátori SNOW SHOW pozývajú všetkých milovníkov lyžovania, snowboardingu a hlavne skvelej zábavy do lyžiarskeho strediska Mýto Ski & Bike. Hlavnou myšlienkou podujatia je spestrenie a obohatenie víkendu 10. – 11. 2. počas zimnej sezóny 2024, a vytvorenie nezabudnuteľnej atmosféry na svahoch i mimo nich.

„Tento rok je pre nás skutočne výnimočný. Návštevníci SNOW SHOW si budú môcť vyskúšať lyže a snowboardy šiestich špičkových značiek, vypočuť si diskusie so známymi osobnosťami a zabaviť sa na koncertoch slovenských umelcov,”

povedal Matúš Kozina, organizátor podujatia.

Vo vybraných strediskách bude hlavným športovým lákadlom pre návštevníkov bezplatný test lyží a snowboardov značiek Rossignol, Atomic, Salomon, Elan, Kästle a Capita. Počas dňa si môžu lyžiari i nelyžiari užiť Rozhovory na hojdačke s inšpiratívnymi osobnosťami a mnoho súťaží pre všetky vekové generácie.

V spomínanom lyžiarskom stredisku sa postará o tanečnú zábavu Brano DJ, dychberúca show brazílskych bubnov v podaní od kapely Maribondo a o podvečerný program sa naživo postará Pokyman, headliner kapely Medial Banana.

„Tento ročník bude výnimočný aj pre fanúšikov saunovania, pre ktorých sme si pripravili originálnu fínsku saunovačku priamo na svahu.”

Návštevníci si prídu na svoje pri ochutnávke horúcich aj ľadovo vymrazených nápojov Tatratea, Schweppes, DCafe a takisto môžu ochutnať aj nealkoholické a alkoholické pivá od remeselného pivovaru NILIO z Liptovského Mikuláša. Pre najmenších máme pripravené horúce prekvapenie od Granini.

Celú sériu SNOW SHOW uvádza a moderuje Láďo Varecha – moderátor rádia Europa 2, ktorý sa zaručene postará o zábavu pri moderovaní športových a súťažných aktivít.

Viac informácií o podujatí a partneroch nájdete na oficiálnej stránke: www.snow-show.sk a taktiež na sociálnej sieti Facebook: https://www.facebook.com/SNOWSHOWsk

Tím REGIÓN HOREHRONIE, foto : SNOW SHOW

Pozri tiež

Letná ponuka organizovaných výletov na Horehroní nebola nikdy pestrejšia

Dlho očakávané letné prázdniny, najmä zo strany žiakov a študentov, sú v plnom prúde a spolu s nimi sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *