Navrhnite nominantov na ocenenie Najlepší športovec mesta Banská Bystrica za rok 2023

V roku 2023 sa mnohí banskobystrickí športovci tešili z významných úspechov na domácich a zahraničných podujatiach.  Niektorí z nich si vytvorili osobné či dokonca národné rekordy, vďaka čomu naše mesto opäť zviditeľnili doma i vo svete. Mesto Banská Bystrica sa chce podobne ako v minulých rokoch tým najúspešnejším športovcom, trénerom, funkcionárom či pracovníkom v športe poďakovať udelením ocenenia Najlepší športovci mesta Banská Bystrica za rok 2023. Nominácie športových osobností je možné zaslať samospráve do 15. januára 2024.

Svojich favoritov na ocenenie môžu navrhnúť tréneri, funkcionári, inštitúcie, ale najmä obyvatelia mesta Banská Bystrica. Nominovaní  môžu byť jednotlivci, kolektívy, funkcionári, tréneri či pracovníci v športe, ktorí dennodenne svojím zanietením prispievali k rozvoju športu, výchovy talentov a robili dobré meno nášmu mestu.

Súčasťou ankety bude aj internetové hlasovanie, ktoré sa uskutoční v termíne od 1. do 12. februára 2024. V samotnom hlasovaní môžete svojím hlasom následne podporiť jedného jednotlivca a jeden kolektív. Nominanti s najvyšším počtom hlasov budú na slávnostnom galavečeri ocenení v kategórii Víťaz internetového hlasovania.

Nominácie športových osobností nám môžete posielať do 15. januára 2024 prostredníctvom vyplneného formulára na adresu: Mestský úrad Banská Bystrica, Odbor kultúry, športu a cestovného ruchu, Oddelenie športu, Československej armády 26, 974 01 Banská Bystrica alebo elektronicky na mail: filip.tomasovic@banskabystrica.sk. Formulár je k dispozícii na webovej stránke mesta www.banskabystrica.sk,   v Klientskom centre mestského úradu  a  v Turistickom informačnom  centre na Námestí SNP 1. Návrhy môžete posielať aj prostredníctvom elektronického formulára, ktorý nájdete na tomto odkaze (https://forms.gle/orHafdY8tLks7ccF7).

Oddelenie športu MsÚ, (Zdenka Marhefková), foto: mesto BB

Pozri tiež

Banská Bystrica získala ocenenia Senior Friendly a sTOPa

Mesto Banská Bystrica sa aktuálne môže pochváliť dvomi oceneniami, ktoré v nedávnej dobe získalo. Jedným …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *