Podporme spoločne úpravu tratí a zjazdoviek v regióne

Športovci POZOR! Skialp, bežky či sánky a iné zimné radovánky…

Podporme spoločne úpravu a prevádzku zimných bežeckých a lyžiarskych tratí v regióne prostredníctvom dobrovoľného príspevku.

Na základe aktuálne platných vládnych nariadení bola prevádzka lyžiarskych stredísk pozastavená. Mnohé z nich sa však rozhodli ponechať otvorené i čiastočne upravené zjazdovky pre skialpinistov a ďalších individuálnych športovcov. Verejnosť si tak môže zimu vychutnať plnými dúškami aj na svahoch lyžiarskych stredísk.

Zimná sezóna praje aj nadšencom bežeckého lyžovania. Úprava bežeckých tratí v regióne je však nákladná a finančné príspevky z regionálnej a krajskej organizácie cestovného ruchu na podporu bežkovania v kraji nepokryjú náklady na celú sezónu.

Vážime si prácu ľudí, ktorí upravujú bežkárske a lyžiarske trate v regióne a umožňujú nám tak aktívny pohyb na čerstvom vzduchu aj napriek obmedzeniam. Preto by sme radi spoločne podporili ich úsilie dobrovoľným príspevkom ako symbolické poďakovanie za ich užívanie.

Vašim dobrovoľným príspevkom môžete podporiť lyžiarske strediská Ski Tále, Ski Telgárt, Bežkárske trate Čertovica či trate v Šumiaci, ktoré upravuje Peter Polák.

Prispieť môžete bezhotovostne na účet oblastnej organizácie cestovného ruchu REGIÓN HOREHRONIE SK31 0900 0000 0050 2673 1699 alebo pomocou QR kódu prostredníctvom mobilnej aplikácie vo vašom smartfóne. Stačí kliknúť, zadať názov subjektu do poznámky, zvoliť ľubovoľnú sumu a uhradiť.

Zároveň môžete podporiť úpravu tratí a zjazdoviek v lyžiarskom stredisku Jasná -Nízke Tatry, Mýto ski & bike centrum a Bežecké trate Pohanské, a to prostredníctvom ich individuálnych foriem podpory. Bližšie informácie nájdete na ich webových stránkach či na Facebooku.

Spoločnými silami za akčnú zimu na Horehroní.

OOCR, Petra Ridzoňová Hlásniková

Pozri tiež

Neznáme Pobaltie, jazyk a tradičné zvyky v Litve

Prví obyvatelia Litvy boli baltské kmene, ktoré začali v 10. storočí vytvárať organizovanú spoločnosť. Bolo to …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *