Príďte s deťmi vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru na míting TIPOS P-T-S v Banskej Bystrici

Slovenský atletický zväz (SAZ) pripravil špeciálne zľavy na vstupenky pre detských divákov na 58. ročník mítingu TIPOS P-T-S 2023.

Legendárny míting so strieborným štatútom WACT sa 20. júla uskutoční prvý raz na vynovenom banskobystrickom Národnom atletickom štadióne SNP a lístky naň sú premiérovo k dispozícii aj prostredníctvom siete ticketportal.sk.

Štandardne za predávajú za 8 eur na hlavnú tribúnu a za 6 eur do ostatných sektorov (na ovál) štadióna na Štiavničkách. Pri kúpe on-line vstupenky ponúka SAZ zľavnenú cenu pre dieťa do 12 rokov (vrátane, nie je členom SAZ) – 3 eurá. V rámci nákupu vstupenky na www.ticketportal je potrebné v košíku vybrať pole „pridať zľavu“, kde je na výber zľava „Deti do 12 r.“. Na P-T-S sa takto dostanú do ktoréhokoľvek sektoru (aj na krytú tribúnu).

Malí atléti, členovia SAZ vo veku 12 rokov a menej, majú vstup na podujatie dokonca úplne zdarma. Bezplatný vstup sa nerealizuje cez sieť www.ticketportal.sk, ale prostredníctvom klubov, ktoré musia do 17. júla zaslať zoznam malých atlétov do 12 rokov (aj s uvedením registračného čísla SAZ) mailom na adresu domeny@atletika.sk. Takisto je potrebné uviesť meno dozorujúcej dospelej osoby. Vstup platí na tribúnu na ovále (nie na krytú).

Na každú skupinu 10 detí má jedna dospelá osoba ako dozor vstup zdarma. Vygenerované vstupenky budú vo formáte PDF zaslané na adresu žiadateľa.

Voľný vstup na Štiavničky majú aj vozičkári so sprievodom.

SAZ, foto ilustračné: Ján Súkup

Pozri tiež

Veľkolepé oslavy salašníctva a ovčiarstva sa konali po roku opäť na Salaši Zbojská

Na Salaši Zbojská sme v rámci podujatia ,,Deň valaskej kultúry a sviatok ovčiarsky“ oslávili tradície …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *