Senzácia pokračuje, Košice – Banská Bystrica 0:2 na zápasy

V druhom zápase si chlapci spod Urpína vybojovali ďalšie cenné víťazstvo a domov si tak nesú dva skalpy z východu.

HC KošiceHC ’05 Banská Bystrica 1 : 5 ( 1:3, 0:1, 0:1 )

Vynikajúca hra a vytrvalosť priniesla svoje ovocie a z Košíc idú do Banskej Bystrice hráči HC ´05 so sľubným vedením 2:0 na zápasy. Doma ich čaká skvelá atmosféra a keď sa už tak darí, je možné, že postup do druhého finále za sebou budú Bystričania oslavovať už v piatok. Nebudeme však predbiehať, v hokeji je všetko možné, našliapnuté majú určite dobre.

Góly: 8. Hrnka (Spilár, Cebák) – 5. Lunter (Handzuš), 9. Hvila, 11. Lamper (Zigo), 38. Tománek (Majdan, Bast), 60. Lunter (Bortňák, Handzuš).

Vylúčenia: 3:7 na 2 min., navyše Deyl (Košice) – 5 min + do konca stretnutia napadnutie hlavy a krku. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.

Diváci: 4780. Rozhodcovia: Daniel Konc, Jozef Kubuš – Lukáš Kacej, Matúš Stanzel.

 

HC Košice: Halász (11. Melicherčík) – Dudáš, Deyl, Cebák, Jankovič, Pavúk, Mikuš, Macejko, Šoltés – Bicek, Suja, Bartánus – Spilár, Hrnka, Bartoš – Lapšanský, Češík, Varga – Hričina, Boltun, Milý.

HC ’05 Banská Bystrica: Bacashihua – Šmach, Ďatelinka, Pujacs, Roussel, Čížek, Gründling, Sandgren, Majeský – Tománek, Bast, Majdan – Gillies, Kytnár, Hvila – Lamper, Zigo, Matoušek – Lunter, Handzuš, Bortňák.

mp, foto tasr

Pozri tiež

Neznáme Pobaltie, jazyk a tradičné zvyky v Litve

Prví obyvatelia Litvy boli baltské kmene, ktoré začali v 10. storočí vytvárať organizovanú spoločnosť. Bolo to …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *