Tvrdé slová trénera Grznára po zápase s Komárnom

„Ja som vo svojom živote videl veľa hajzlov, naozaj som zažil kadečo pri basketbale, ale to, čo teraz predviedol rozhodca Zubák, to do play off nepatrí. Ak je to dohodnuté niekde inde, treba nám to povedať, my sa nebudeme snažiť po tréningoch, potom tých chlapcov demotivujeme. Toto, čo tu Zubák robí, ja viem, že sme v televízii, ale toto nie je televízne predstavenie, tu majú hrať v prvom rade prím hráči, rozhodcovia majú byť naozaj šedé myšičky. Na Slovensku je to tak, všetko tu rozhodujú rozhodcovia, rozhodujú tu SBA, len nie basketbal. Pokúsime sa vyhrať v treťom zápase, nič iné nám neostáva, len zabojovať v Komárne.“Povedal nám po zápase tréner ŠKP Miroslav Grznár.

ŠKP Banská Bystrica po vyrovnanom súboji podľahla tímu MBK Rieker Com Therm Komárno v druhom štvrťfinálovom zápase play off SBL v predĺžení tesným rozdielom 107:110.
Vo vyrovnanom zápase viedlo raz jedno raz druhé mužstvo o pár bodov, čomu zodpovedal aj výsledok v riadnom hracom čase – 99:99. V predĺžení sa nakoniec podarilo presadiť favorizovanému tímu Komárna.

(pr)

Pozri tiež

12. ročník Žiackej chodeckej ligy vyhrala základná škola Radvanská

V meste pod Urpínom sa  11. mája 2023 uskutočnilo finále  16. ročníka, päť kolovej súťaže …

Jeden komentár

  1. Martin

    p. Grznar sa rozculuje na tich, co mu v Banskej cely cas nadrzali???!!! Obvinuje SBA??? Len za to, ze jeho arogantne spravanie a hlupe reci skodia celemu Slovenskemu basketbalu. Rano ked vstane mal by sa pozriet do zrkadla a polozit si otazku, ci nieje cas strcit hkavu do piesku a nechat basketbal na ludi, co ho maju radi. Neskodit ani basketu v Banskej….
    Verim ze v Komarne, ak budu rozhodcovia neutralny vyhra ten lepsi team. Nie taky, co ma nainfikovanu zakernu hru! Lebo taky je trener Banskej….zakerny

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *