Veľká show v B. Bystrici, predstavenie unikátneho opasku DFN i motorkársky zážitok

V piatok večer (17.6.2022), deň pred veľkolepou bojovou show DFN 7 vo Zvolene, sa v Banskej Bystrici na námestí SNP uskutoční verejné váženie profi bojovníkov tohto podujatia a predstavený bude historicky prvý pás šampióna DFN Universe, o ktorý sa v sobotu bojuje. Ide o ručnú výrobu banskobystrickej remeselníčky a zlatníčky Magdalény Anny Jančurovej, ktorá na pódiu poodhalí celý proces výroby. Pôjde o unikátnu záležitosť.

Piatkový program sa začína o osemnástej hodine a je súčasťou podujatia Dni mesta Banská Bystrica. Veľkým lákadlom má byť aj príchod jedného z najúspešnejších športovcov mesta na svojej motorke v sprievode ďalších motorkárov na silných strojoch. Pôjdu od Huštáku na námestie SNP za sprievodu mestskej polície. Akcia je nateraz zahalená rúškom tajomstva ako prekvapenie pre návštevníkov.

Na sobotňajšom DFN 7 (18.6.2022) vo Zvolene na zimnom štadióne uvidia fanúšikovia bojových športov zápasy thajského boxu v malých mma rukaviciach v klietke a súboje pod pravidlami MMA za sprievodu svetovej audiovizuálnej show. Celkovo uvidia 9 profesionálnych duelov a 3 predzápasy.

Po siedmich rokoch sa na domácu scénu vracia legenda bojových športov a 11-násobný šampión viacerých svetových prestížnych organizácii Vladimír „Dracula“ Moravčík, ktorý zo svojich 95 profesionálnych zápasoch vyhral 84, v dvoch remizoval a len deväť prehral. Jeho súperom bude v boji v klietke podľa pravidiel thajského boxu v malých MMA rukaviciach trojnásobný brazílsky šampión Joao Paulo „Bomba“ de Carvalho. Ten doposiaľ absolvoval 35 profesionálnych zápasov, pričom 29 vyhral, dva remizoval a iba štyrikrát prehral.

Jedným z vrcholom DFN 7 bude historicky prvý titulový zápas o šampióna DFN Universe kde sa predstaví „bad boy“, Radek „Ruchy“ Roušal, ktorý ma v DFN stopercentnú bilanciu 5 víťazstiev z 5 zápasov a neohrozene tak kráča za titulom šampióna tejto organizácie. Jeho súperom bude poľský reprezentant Hubert Rutkowski s profi skóre šesť výhier bez jedinej prehry.

V hlavných zápasoch galavečera DFN 7 sa predstavia ďalší skvelí bojovníci. Hviezda organizácie Oktagon MMA Vlasto El Chapo Čepo, ďalej Juraj Bigfoot Tutura, Ján Pajty Pajtáš, Josef Talafous a za Banskú Bystricu Richard Dobrotka, Erik Tóth, majsterka sveta v MMA strikingu Veronika Smolková, Radomír Chovan a Roland Tóth.

Lístky na podujatie DFN 7 vo Zvolene je možné zakúpiť cez Ticketlive, link: https://www.ticketlive.sk/sk/event/dfn-7-nastal-cas-zvolen-18-06-2022 alebo osobne v Dracula Gym-e Banská Bystrica na Rudohorskej 31 do piatka 17. júna, prípadne na námestí SNP počas verejného váženia.

DFN

Pozri tiež

SAD Zvolen na súde žiada platbu za neodjazdené kilometre, poslanci ho vyzvali, aby žalobu stiahol

Krajské zastupiteľstvo dnes prijalo uznesenie, ktorým vyzýva dopravcu SAD Zvolen, aby stiahol svoju žalobu o uhradenie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *