Nová HARMÓNIA je na svete

Veľké podujatie zdravého životného štýlu po roku mieri opäť do Banskej Bystrice. V novom šate a s množstvom noviniek. Srdečne pozývame!

Piaty ročník bystrického HARMÓNIA Festivalu (po novom festivalu zdravého životného štýlu) sa nesie v duchu noviniek, inšpirácií a najmä zdravého životného štýlu. Počas dvoch dní sa môžu návštevníci tešiť na výstavu s viac ako 60 vystavovateľmi, bohatý prednáškový program so známymi odborníkmi a  výnimočnými témami, workshopy a ďalší sprievodný program. Podujatie sa už tradične koná v bystrickom Hoteli Lux*** , 11. a 12. mája 2018.

Čo o festivale hovorí jeho autorka Mgr. Katarína Lehotská Mikuláková?: „Na 5. ročníku bystrickej HARMÓNIE nás čaká okrem tradičných prednášok a výstavy aj niečo nové – zóna športu, kreatívna a koučingová zóna. Novinkou je aj prednáškový blok pre maminy a témy, ktoré súvisia s plodnosťou,  deťmi, rodinou. Návštevníci festivalu si počas dvoch dní budú môcť vypočuť a zažiť viac ako 25 prednášok a workshopov. Na tému Zdravá výživa pre každého bude prednášať vzácny hosť z Českej republiky PharmDr. Margit Slimáková, uznávaná špecialistka na zdravú výživu a prevenciu. S vysoko akutálnou témou Manažment stresu sa predstaví ďalší zahraničný lektor Yehuda Tagar. Každá žena, ktorej nie je ľahostajný svoj vzhľad, ocení tvárovú gymnastiku, ktorú predstaví Iveta Štecová, jej prvá certifikovaná lektorka na Slovensku. Spomeniem aj Dôležitosť pohybových zručností pre úspech v škole a živote – prednášku v podaní psychologičky  a pedagogičky Mgr. et Mgr. Viery Lutherovej. Verím, že tento 5. ročník bude opäť stáť za to a  s ponukou prednášok uspokojí aj tých najnáročnejších návštevníkov!“

Ponuka vystavovateľov je rovnako bohatá ako prednáškový program.  Na výstave nájdete napr. prírodnú kozmetiku, zdravé sladkosti, kvalitné bio oleje. Chýbať nebudú ani zelené potraviny, výživové doplnky na trávenie, chudnutie, detoxikáciu, biolampy a mnoho iných tovarov a služieb pre zdravší život.

Zaujímavý je aj pripravovaný sprievodný program, ktorý obsahuje rôzne merania a diagnostiky zdravia, ukážky líčenia, fotenie a diagnostiku aury, ale i  veštenie, numerológiu a tarot. Budeme tiež meditovať, cvičiť jogu.  Zdravú stravu a zdravé sladkosti budeme môcť nielen ochutnať, ale na workshope získame praktické tipy ako ju pripravovať.

Festival sa bude konať 11. a 12. mája v  Hoteli Lux*** v Banskej Bystrici. Začíname v piatok o 11.00 hod. Odporúčame zakúpiť si prednáškové vstupenky v predpredaji na stránke www.HarmoniaFestival.sk, kde nájdete aj bližšie informácie o programe.  Cena 1-dňovej permanentky v predpredaji je aktuálne, do 31.3. 15 Eur. Vstup na samotnú výstavu stojí 2 Eur.

Viac info k podujatiu nájdete na stránkach https://www.facebook.com/harmoniafestival.sk/ alebo https://www.facebook.com/events/1781650252130367/

Zdroj: TS organizátorov

Pozri tiež

Majstrovstvá sveta v letnom biatlone aj s medzinárodnými televíznymi prenosmi

V dňoch 23. – 24.05. 2023 sa uskutočnila v Osrblí inšpekcia Medzinárodnej biatlonovej únie a zároveň aj inšpekcia …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *