PÁTRACIA AKCIA PO NEZVESTNOM MLADÍKOVI! VIDELI STE HO?

Polícia v Banskej Bystrici intenzívne pátra po nezvestnom, 17-ročnom Alexovi Huťovi, ktorý odišiel z miesta prechodného bydliska v Banskej Bystrici na neznáme miesto a odvtedy sa neozval.

Naposledy bol videný v pondelok večer (13.6.) a informácia o jeho nezvestnosti bola prijatá 14.6. Odvtedy vynakladajú policajti a hasiči maximálne úsilie, aby ho našli čo najskôr.

15. júna sa konala rozsiahla pátracia akcia v okolí Banskej Bystrice.

Prepátravalo sa okolie Suchého vrchu, okolie jazera Mútne, odkiaľ policajti prešli až do obce Malachov. Do akcie boli zapojení policajti poriadkovej, kriminálnej, aj dopravnej polície, policajti so služobnými psami a hasiči. Pátralo sa zo zeme, ale vďaka policajnému dronu aj zo vzduchu. Nezvestného chlapca sa ale žiaľ zatiaľ nepodarilo nájsť. V pátraní preto pokračujeme naďalej.

Obraciame sa na občanov, ktorí budú mať akékoľvek informácie, ktoré nám pomôžu pri pátraní, aby zavolali na číslo 158. Každá, zdanlivo aj nepodstatná drobnosť môže prispieť k jeho záchrane!

Zdroj a foto:Polícia SR – Banskobystrický kraj

Pozri tiež

SAD Zvolen na súde žiada platbu za neodjazdené kilometre, poslanci ho vyzvali, aby žalobu stiahol

Krajské zastupiteľstvo dnes prijalo uznesenie, ktorým vyzýva dopravcu SAD Zvolen, aby stiahol svoju žalobu o uhradenie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *