Zdroj: Priekopník

SÚŤAŽ: Nájdi jeden jediný rozdiel

Tri fotky. Všetky z jedného podujatia. Traja rôzni fotografi. Avšak aj tak je na nich jeden zásadný rozdiel. Uhádnete aký? Naša pomôcka, sústreďte sa na cyklistický dres 🙂

Ospravedlňujeme sa za zníženú kvalitu, nakoľko dve fotky sú len prebraté z iných webov.

Svoje odpovede zasielajte na adresu obcan@priekopnik.sk. 10 z vás odmeníme knihou od Jozefa Mazára, Naša Dukla pod Uprínom.

Pozri tiež

Spoluprácou k otvorenej samospráve

Mesto Banská Bystrica sa na jeseň 2020 zapojilo do iniciatívy s názvom Open Government Partnership Local …

4 komentáre

  1. Je smutne,ale je to Slovenska realita. Pri uprave fotiek sa im nejakym smerom stratilo logo sponzora BCF

    • Fotografia dresu asi bola „upravena“ za ucelomm zlepsenia kvality, ci zrozumitelnosti, inac si to neviem vysvetlit od takeho svetoznameho internetoveho dennika, ako su http://www.bystricoviny.sk. Dokonca som poziadal pana sudruha Tomana a redakciu na ich stranke o vysvetlenie, verim, ze sa coskoro dozvieme, je mozne, ze za tym je zle svetlo, chybny diapozitiv, ci nieco ine nevysvetlitelne… [irony off]…Ten smeracky platok ako http://www.bystricoviny.sk nema vyznam ani otvarat!

      Etický kódex novinára SNN – 5. Novinár nikdy nemanipuluje s textovými, obrazovými, zvukovoobrazovými či zvukovými záznamami ani fotografiami. Prípustné sú len tie technické úpravy, ktorých cieľom je zlepšiť ich kvalitu, či zrozumiteľnosť. Koláže, montáže, rekonštrukcie či ilustračné záznamy musia byť jasne označené.

  2. Presne takro si predstavuje strana SMER demokraciu! ZMAŽE logo partnera a sponzora klubu ktory robi reklamu regiónu a najma Banskej Bystrici.Je to chore fesaci zo Smeru keď sa takto ponizite…….fuj a palec dole.

  3. Mirka Chabadová by toto nespravila, je to talentovaná fotografka. Musel to spraviť niekto na príkaz. Nebudem sa čudovať, ak to bol p. Toman, alebo ak nie on o to horšie, pretože by to znamenalo, že je vo vedení mesta evidentne niekto, kto vytvára v Banskej Bystrici napätie a zastavuje jej zdravý rozvoj. Mali by sme takého človeka, nebodaj viacerých čo najskôr odhaliť a odstrániť z našeho mesta, ved si predstavte že Dukla alebo spomínaný partner odstúpia od zmluvy, ktorá posúva vpred nielen naše mesto, ale celý región, šport a zvlášť cyklistiku. Bude dotyčná osoba znášať následky tohto počinu, ak vec skončí na súde ako vo veci Kuzminová-Valach? Neverím naozaj, žeby to Mirka spravila, iba ak by to mala nakázané, ale to by potom zmenilo aj môj názor na ňu, no nejde mi to do srdca, skutočne. Mne je jedno, kto je v akej strane, toto nie je o politike, ale ako pán primátor spomínal nedávno, je jedno aká vláda, či strana spraví niečo dobré pre mesto, dôležitý je prínos. Apelujem aj na neho, aby si dával pozor na ľudí okolo seba, pripomeňme si aj nedávnu úspešnú investíciu, ktorá prinesie do BB prácu, síce pre vysokoškolákov, no aspoň tak nebudú utekať. No predstavte si, žeby na fotkách vymazali ich logo, či názov RKN Global, to si ja osobne neviem predsatviť. Myslím, že tento škandál bude mať ešte veľkú odozvu a niekoho to bude stáť prinajmenšom miesto. Dukla síce napreduje, ale každý sponzor, každá podpora je dobrá a ak niekto hádže polená firmám, či iným stranám, je nasmerovaný negatívne, mali by sme sa takýchto ľudí skutočne čo najskôr zbaviť. Všetci vieme, že aj pán primátor Nosko, to nemá ľahké a je pod tlakom, či už politickým, ale aj iným, no musí každý uznať, že mesto od jeho nástupu napreduje. Sú aj veci, ktoré by mohli byť lepšie, ale jedno sa mi páči – je skutočným stabilizátorom a ľudí v meste spája ako je to len možné. Ak niekto má za cieľ štiepiť a rozdeľovať, začnú utekať nielen ľudia, ale aj firmy, investori a bude to nie krok, ale skok vzad. Verím pevne, že sa o tom nedozvie pán Noble, alebo niekto z vlády, lebo máme po dobrom mene celé mesto a nepáchne tu už nikto. Len dodám nakoniec: Mirka, ste šikovná a inteligentná, nenechajte sa vtiahnuť do niečoho, čo vám môže veľmi poškodiť v kariére, ja vám držím palce.. Rovnako držím palce Dukle Banská Bystrica, cyklistom, pánovi riaditeľovi Galovičovi, ktorý doslova kriesi športové centrum a sponzorom, poškodeným, ale aj ostatným odkazujem: Nie sme v Banskej Bystrici zlí, sme srdeční ľudia a nesúdte nás podľa neprajníkov. Sme tu v Banskej Bystrici ľudia úprimní a za spoločnú vec, tam kde sú takíto ľudia, zlo a závisť dlho nevydrží…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *