Tyrkysové tričká opäť v akcii, už túto nedeľu

Blíži sa ďalší ročník obľúbeného študentského podujatia  „Čo ste možno (ne)vedeli o bystrickom námestí.“  Svoje vedomosti si budete môcť overiť  v  druhú májovú nedeľu, 12.05.2019 od 13:00 do 15:00 v Banskej Bystrici na Námestí.

Študenti Katedry cestovného ruchu a spoločného stravovania EF UMB vás pri tom budú sprevádzať v spomínaných tyrkysových tričkách. Prejdite sa s nimi po Námestí SNP a naučte sa o našom meste niečo nové!

V rámci dvojhodinového podujatia sa  návštevníci aj obyvatelia mesta Banská Bystrica dozvedia napríklad o putovaní bystrickej medi svetom, o 500 ročnej tradícii bystrických pivovarov, o histórii jednej známej pekárne, ale aj o víne a vinárňach v našom meste.

Popri „vzdelávaní sa“ budú prebiehať na každom stanovišti aj zaujímavé hry a súťaže s lákavými odmenami, čo určite priláka rodiny s deťmi. Medzi nimi si okrem vecných cien návštevníci budú môcť odniesť aj konzumné v partnerských podnikoch. Podujatie je pripravené pre všetky vekové kategórie – zabavia sa najmenší, aj tí skôr narodení. Táto študentská akcia je súčasťou cyklu podujatí Bystrická hodinka Banskobystrického okrášľovacieho spolku.

Vstup na podujatie je voľný. Podujatie je organizované v spolupráci s Ekonomickou fakultou UMB, Banskobystrickým okrášľovacím spolkom, Oblastnou organizáciou cestovného ruchu Stredné Slovensko a mestom Banská Bystrica.

Zdroj a foto: TS Čo ste možno nevedeli, Diana Javorčíková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *