V Banskej Bystrici sa uskutoční fórum mimovládnych neziskových organizácií

Rada primátora mesta pre mimovládne neziskové organizácie pozýva banskobystrické organizácie v poradí už na šieste fórum mimovládnych neziskových organizácií mesta Banská Bystrica, ktoré sa uskutoční 22. septembra 2016.

Cieľom fóra je vyhodnotiť plnenie priorít a úloh Rady od jej zvolenia v septembri 2015 a predstaviť nové zámery spolupráce zástupcov mesta Banská Bystrica s mimovládnymi neziskovými organizáciami (MNO). Súčasťou fóra je aj prezentácia odmeňovania dobrovoľníkov a koordinátorov dobrovoľníkov prostredníctvom DOBROKARTY a možnosti daňovej asignácie – ako získať 3 % namiesto 2 %. Fórum sa uskutoční od 15:30 do 17:30 v Cikkerovej sieni Radnice na Námestí SNP v Banskej Bystrici.

Po ukončení Fóra bude prebiehať od 17:45 do 18:45 v Záhrade CNK neformálne stretnutie mimovládnych neziskových organizácií. Cieľom tohto neformálneho stretnutia je zmapovanie potenciálu banskobystrických MNO, sieťovanie a zistenie možností spolupráce pri písaní spoločných projektov.

Podujatia sú určené pre zástupcov a zástupkyne MNO, primátora mesta, poslancov a poslankyne mesta Banská Bystrica, pracovníkov a pracovníčky mesta Banská Bystrica, dobrovoľníkov a dobrovoľníčky, aktívnych občanov a občianky. Účasť na podujatiach je bezplatná.

Viac informácií nájdete na www.facebook.com/radapremnobb, tinyurl.com/forumMNOBB2016 a rada.mno.bb@gmail.com.

 TS Eva Ščepková, foto: redakčné

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *