V BDNR HRAJÚ POSLEDNÉ PREDSTAVENIE PRE DOSPELÝCH V SEZÓNE

Jún v Bábkovom divadle na Rázcestí tradične patrí deťom. Počas mája sa však môžete tešiť na posledné predstavenie z repertoáru pre dospelých: T. V. Recepty. Predstavenie sa hrá v komornom prostredí divadelného Teátria.

Sezónu pre dospelých na domovskej scéne uzavrú T. V. Recepty. Do svojho príbytku vás pozvú výnimočné postavy slovenskej minulosti: Terézia a Ján Vansovci. Terézia Vansová sa predsataví ako manželka, spisovateľka, kuchárka, mysliteľka… Ján Vansa ako… jej manžel. A celoživotná inšpirácia. Zaujíma vás ako vznikli romány Sitora Podhradských či Slovenka doma i na cestách? Alebo aký je osud prvej slovenskej knihy receptov? Prijmite svoje miesto, nazrite do kuchyne neobyčajných manželov a všetko sa dozviete! NAVYŠE, pri príležitosti konca sezóny budete mať možnosť vyhrať literárny darček z autorského diela T. Vansovej. Na záver večera – aj čosi na zahryznutie… Príďte sa rozlúčiť so sezónou pre dospelých v utorok 21. mája.

 Pozvánka : tu 

Vstupenky na predstavenie si môžete rezervovať na tel. č.: 048/412 55 13, mail: vstupenky@bdnr.sk alebo zakúpiť online www.ticket-art.sk, či priamo v pokladni divadla na Skuteckého ulici 14.

Zdroj a foto BDNR, Monika Tatarková

Pozri tiež

DIVADELNÉ JARNÉ PRÁZDNINY V ROKU SLOVENSKÉHO DIVADLA 2020

Bábkové divadlo na Rázcestí viac rokov pripravuje intenzívny jarnoprázdninový program venovaný najmä školáčkam, školákom , …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *