Vlhová a Shiffrinová s rovnakým časom

V obrovskom slalome sa dnes v Maribore stala senzačná vec.  Prvé miesto si podelila naša famózna Petra Vlhová so svojou najväčšou rivalkou a momentálne najlepšou lyžiarkou sveta Mikaelou Shiffrin.

Ich časy boli po dojazde Schiffrinovej v druhom kole na stotinu sekundy identické. Tretia skončila Nórka Mowinckelová. Petra si v obrovskom slalome vybojovala svoje druhé víťazstvo a celkove sa posunula už na tretie miesto. Už zajtra sa Vlhová predstaví opäť v Maribore vo svojom obľúbenom slalome. Následne sa presunie do Švédska, kde sa v dňoch 5.2. – 17.2. budú konať majstrovstvá sveta (MS) v alpskom lyžovaní. Petre srdečne gratulujeme a držíme palce na MS.

mp

Pozri tiež

Prvou slovenskou majsterkou sveta v lyžovaní je Duklistka Petra Vlhová

Pretekárka VŠC Dukla Banská Bystrica Petra Vlhová sa včera 14.2.2019 stala prvou slovenskou majsterkou sveta …