VODIČ DODÁVKY SI POČAS JAZDY SPRAVIL KOKAÍNOVÚ PRESTÁVKU

Bratislavským dopravným policajtom bol v priebehu tohto mesiaca doručený kamerový záznam, zachytávajúci kurióznu udalosť na diaľnici R7.

Na zázname bola zachytená jazda vodiča nákladného motorového vozidlo zn. FIAT zo dňa 13.04.202. Ten počas jazdy po diaľnici vozidlo odstavil na mieste vedľa krajnice. Následne užil neznámu kryštalickú látku. Alarmujúce na tomto prípade je, že v jazde s vozidlom pokračoval ďalej pod vplyvom tejto látky.

Po dvoch týždňoch od tejto jazdy(dňa 28.04.2021) dopravní policajti toto isté vozidlo s tým istým vodičom spozorovali na Starej Vajnorskej v Bratislave. Vozidlo zákonným spôsobom zastavili a vodiča podrobili kontrole. Keďže počas kontroly tento vodič javil známky požitia omamných a psychotropných látok, bol mu nariadený odber krvi a moču v zdravotníckom zariadení. Ten preukázal, že vodič viedol vozidlo pod vplyvom omamných a psychotropných látok – konkrétne kokaínu a THC. Svojou ľahkovážnosťou a nezodpovedným prístupom mohol v tomto stave ohroziť život alebo zdravie ľudí alebo spôsobiť značnú škodu na majetku. Vodičovi bol na mieste zadržaný vodičský preukaz. Ďalšie konanie bude prebiehať na príslušnom orgáne.

video : tu

hudba: https://youtu.be/P8o8UYwF8Z0

fb Polícia SR – Bratislavský kraj

Pozri tiež

Mladí chodci z mesta pod Urpínom sa blysli osobákmi v Poděbradoch

MLADÍ CHODCI  SA BLYSLI OSOBÁKMI V PODĚBRADOCH V sobotu 15. mája na testovacích chodeckých pretekoch …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *