VÝBORNÁ PRÁCA POLICAJTOV PMJ, CHYTILI MUŽA, KTORÝ UNIKAL PRED ZÁKONOM TRI ROKY!

Od októbra 2016 bol v pátraní 30-ročný Ján z Riečky pri Banskej Bystrici. Pátrali po ňom policajti z ôsmich miest na Slovensku, od Kapušian až po Bratislavu, kde sa mal dopustiť viacerých trestných činov podvodu, pri ktorých vznikla škoda niekoľko tisíc eur.

Policajtom PMJ z Banskej Bystrice sa podarilo prísť mužovi na stopu. V sobotu v nočných hodinách prenasledovali neďaleko Banskej Bystrice vozidlo, z ktorého vyskočil neznámy muž a ušiel do lesa. Policajti použili varovné výstrely, ale muž, ktorý zjavne miestny terén dobre poznal, sa v lese stratil. Pritom ako utekal, odhodil igelitové vrece, v ktorom sa nachádzala zelená sušina, ktorá bola odoslaná na expertízne skúmanie špecialistom z Kriminalisticko-expertízneho ústavu v Slovenskej Ľupči.

Polícia sa však nevzdala, naďalej po mužovi pátrala a zabezpečovala miesta, kde sa mohol nachádzať, aby nevzniklo ohrozenie ľudí v tejto lokalite.

V pondelok vo večerných hodinách sa opäť policajti PMJ zamerali na uvedené miesto. Podarilo sa im zastaviť vozidlo, v ktorom sa nachádzali dvaja muži. Spolujazdec bol neskôr stotožnený ako tri roky hľadaný Ján z Riečky!

Ešte v ten večer bol eskortovaný do Bratislavy, kde bol umiestnený do cely a na druhý deň putoval do väzby.

Zdroj a foto : Polícia SR – Banskobystrický kraj

Pozri tiež

Na Slovensku sú rodiny, ktoré žijú ako v zlom sne. Pomôcť môžete aj vy

Až 8000 rodín je na hranici chudoby a hrozí im strata strechy nad hlavou. Navyše, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *