ŽSR opravia železničné priecestie v Senci

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) zrealizujú v noci z 26.7. na 27.7. a v noci z 27.7. na 28.7. 2016 výluku na železničnom priecestí v železničnom kilometri 79,330 (jedinečné identifikačné číslo – JIČ 1993) v železničnej stanici Senec.

V rámci týchto výluk sa vykonajú práce súvisiace s opravou poškodenej priecestnej konštrukcie priecestia. Uvedená oprava sa bude realizovať v noci počas trvania čiastočnej polovičnej cestnej uzávery priecestia v období od 20.00 h dňa 26.7. do 05.00 h dňa 27.7. Nasledujúcu noc bude priecestie uzavreté v tom istom čase.

Keďže ide o dvojkoľajný úsek, železničná prevádzka bude zabezpečená po nevylúčenej prevádzkovanej koľaji. Počas výluky je však predpoklad menšieho meškania vlakov, náhradná autobusová doprava nie je v tomto prípade potrebná.

ŽSR prosia cestujúcich o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým môže dochádzať v dôsledku výlukových prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hláseniach staničného rozhlasu v železničných staniciach.

Zdroj a foto: tasr

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *