Foto : XXV. ročník Memoriálu Milana Podhradského

Volejbalový turnaj zamestnancov školstva v Banskej Bystrici sa konal 24.11.2016 v telocvičniach GJGT a Obchodnej akadémie. Organizátorom turnaja  bola  ZŠ Sama Cambela v Slovenskej Ľupči a Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša v Banskej Bystrici. 

Volejbalový turnaj sa každoročne organizuje ako spomienka na Milana Podhradského, zanieteného učiteľa a volejbalistu. Pod jeho vedením sa dostali volejbalové družstvá na majstrovstvá SR a ČSSR. V roku 1991 tragicky zahynul pri automobilovej nehode a vtedy sa na jeho počesť a podnet jeho priateľov uskutočnil 1. ročník tohto turnaja.

Na 25. ročníku turnaja súťažilo osem družstiev – 70 hráčov. Jednotlivé družstvá sa stretli vo vzájomných zápasoch v dvoch skupinách. Dve víťazné družstvá zo skupiny postúpili do semifinále. Víťazmi turnaja sa tento rok stali hráči z UMB Banská Bystrica, druhé miesto získali učitelia zo ZŠ Sama Cambela v Slovenskej Ľupči a na treťom mieste sa umiestnili učitelia zo SPŠ Jozefa Murgaša v Banskej Bystrici. Víťazom srdečne blahoželáme.

Na realizáciu turnaja finančne prispeli: mesto Banská Bystrica, ZŠ Sama Cambela, SPŠ Jozefa Murgaša, Odborová zväz pracovníkov školstva a vedy na Slovensku, Enviro san  a Team s r. o. Veľmi pekne ďakujeme.

Organizačný tím

Pozri tiež

Na Technickej univerzite vo Zvolene nájdu študenti nový priestor pre sebarozvoj

Úplne prvý Welcome Hub Banskobystrického kraja včera slávnostne otvorili na Technickej univerzite vo Zvolene. Slúžiť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *